Hercai Sera Kutlubey kimdir? Azra neden geldi, kimin kızı? her yerde aranmaya başladı. ATV ekranlarında 3 sezondur yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda günü değişen Hercai dizisi 31 Ocak Pazar akşamı 57.

Hercai Sera Kutlubey kimdir? Azra neden geldi, kimin kızı? her yerde aranmaya başladı. ATV ekranlarında 3 sezondur yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda günü değişen Hercai dizisi 31 Ocak Pazar akşamı 57. bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisine son olarak Sera Kutlubey katıldı. Bunun ardından Sera Kutlubey kimdir? Kaç yaşında her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Hercai dizisinin son bölümünde; Miran, annesi Dilşah'a kızı Azra'yı getireceğine dair söz verdi. Arabayla eve dönerken Fisun'un kurduğu tuzağa düştü ve arabayla kaza geçirdiler. Sonrasında mucizevi bir şekilde iyileşen Miran, işleri yoluna koymaya çalışırken; Dilşah, kızı Azra'ya kavuşur.

Hercai Azra kimdir?


Azra karakteri, Dilşah’ın kızıdır. 20’li yaşlarda olan Azra, Dilşah'ın gerçek kızı değildir. Sadece onu büyütmüştür. Ancak Azra'nın amacı hakkında henüz bir bilgi sahibi değildir.

Hercai'de Azra'ya Sera Kutlubey hayat veriyor. Peki Sera Kutlubey hangi dizilerde rol aldı? Sevgilisi var mı

Hercai Sera Kutlubey kimdir? Hangi dizilerde rol aldı


Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat veren Sera Kutlubey, 1.67 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

Sera Kutlubey'in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Zalim İstanbul (Cemre) (TV Dizisi)
2017 – İsimsizler (Seher) (TV Dizisi)
2016 – Babam ve Ailesi (Hasret) (TV Dizisi)
2016 – Kehribar (Genç Leyla) (TV Dizisi)