ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı gerçekler ortaya çıkıyor! EDHO 187. bölüm fragmanı merakla bekleniyor! Yarın yayınlacak fragmanı sizler için izledik! Şimdi sizler için Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm

Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu! Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu!
ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı gerçekler ortaya çıkıyor! EDHO 187. bölüm fragmanı merakla bekleniyor! Yarın yayınlacak fragmanı sizler için izledik! Şimdi sizler için Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm sürprizlerini açıklıyoruz! EDHO'da beklenmedik gerçeklerle sır perdesi aralanıyor!

EDHO'da büyük sürpriz!

ATV Ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm fragmanı merakla beklenirken dizisiyle ilgili setten şok bir bilgi geldi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sürpriz sır ortaya çıkıyor! EDHO 187. bölüm fragmanı sırrını sizlere açıklıyoruz!

Doğan Baba Hızırın abisi çıkıyor!



EDHO, sezonun en bomba haberiyle yine ilan365 bombayı patlatıyor. Setten gelen habere göre, EDHO'da Doğan Baba, Hızır'ın abisi çıkıyor! Yıllar önce öldü süsü vererek kurduğu masayı Ünal Kaplan'a bırakan Çakırbeyli, tüm ailesinden Fedailer için vazgeçiyor! Fedailer başına geçerek ailesinden, kardeşlerinden ve oğlundan vazgeçen Doğan baba, bir şekilde Alpaslan'a ulaşıyor. Alpaslan daha kötü ve zor günler geçirmesin diyerek kendi kurduğu Kimsesiz Yaşar'la başlayan Kimsesizler serüveni başlıyor. Ancak aşkın yasak olduğu Kimsesizler'de kalbini başkasına kaptıran Kimsesiz Yaşar diziden çıkıyor! EDHO bu sezona damga vuracak yıllarca unutulmayacak bölümlerle geliyor!

Kimsesiz Yaşar'da dönecek!



Fedailerin başı olan Doğan Baba, Fedailerin ikinci ismi Kimsesiz Yaşar karakteri. Ancak aşka karışarak giden Yaşar geri dönecek. Doğan Baba'nın sahalara dönmesiyle Kimsesiz Yaşar, Doğan Baba ikna ederek eşini de Fedai ediyor. Ancak ikisi hem Fedailer, Hem kimsesizler aynı kişiler. Birileri görünüyor, diğerleri görünmüyor. Doğan Baba ve Kimsesiz Yaşar'ın devleti yöneteceği ve Okyanus ötesiyle yapılacak savaşın başlamasına çok az bir süre kaldı! EDHO rekorlar kıran sahneleriyle gelmeye başlıyor!

Didem FETÖ'YE ÇALIŞIYOR!



Hem Haşmet Façalı hem Çakırbeyli ailesini son yıkacak isim ise Didem Façalı olacak! Didem FETÖ tarafından yıllarca yetiştirilmiş en zor günlerde devreye girecek kişi. Ancak Didem yakalanması hiç bir FETÖ üyesi kadar kolay olmayacak. EDHO Okyanus ötesi işleri işlemeye devam ederken Didem'den şüphenen tek kişi Ömür Façalı olacak! Ömür Façalı Didem'i abisinin daha önce kardeşini öldürdüğü gibi öldürmesinden korkacak ve açıklamak istemeyecek! İşte EDHO'da can sıkan bölümler o zaman başlayacak. Hain olan Didem ölmemesi için herkes seferber olacak! EDHO Didem bir şekilde yaşayacak!

EDHO 187. bölüm fragmanı 23 Mart ATV!



EDHO 187. bölüm fragmanı yayınlanmadıkça yeni bölüm olacak mı olmayacak mı sorusu akıllara geliyor! EDHO güzel haberi verelim! 23 Mart 2021 Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü var! EDHO yeni bölümü yayınlanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm fragmanı gelecek! Gelir gelmez en hızlı sitemizde izleyebileceksiniz!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm fragmanı gelir gelmez burada olacak!