İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisine Çilek Kokusu dizisiyle damga vurdu!

Aşkın Tarifi dizisinde en çok konuşulan ismi İdil Sivritepe oldu. Yaz dizilerini çok seven hayranları İdil Sivritepe'nin yıllar önce rol aldığı Çilek Kokusu dizisini hatırladı ve Çilek Kokusu..

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 21:11 07.06.2021 - 21:16 Berkay Keskin

Aşkın Tarifi dizisinde en çok konuşulan ismi İdil Sivritepe oldu. Yaz dizilerini çok seven hayranları İdil Sivritepe'nin yıllar önce rol aldığı Çilek Kokusu dizisini hatırladı ve Çilek Kokusu gün boyunca gündem oldu!

İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisine damga vurdu

demet Özdemir başrollerinde yer aldığı Çilek Kokusu dizisi aşkın Tarifi yayınlandığı gün gündemden düşmüyor. Özellikle İdil Sivritepe mi ikizi mi diyerek bir çok kullanıcı Çilek Kokusu İdil sivritepe rolünü aradı.

Bitmesine rağmen halen çok aranan Çilek Kokusu Aşkın Tarifi olduğu gün geceye damga vurdu. En çok da İdil Sivritepe karakteri büyüledi.

İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisinde Şebnem karakterini oynuyor. Başrollerden daha çok ses getiren ve geceye damga vuran İdil sivritepe Çilek Kokusu dizisinde oynadı mı bu aynı kişi mi diye aranma rekorları kırıldı.

Evet İdil Sivritepe Aşkın Tarifi dizisinde Şebnem karakteri Çilek Kokusu dizisinde aynı kişi ve Çilek Kokusu deniz ve havuz sahneleri şu şekilde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@