John Wick serisinin dizisi olan "The Continental" ile ilgili detaylar netleşti. Dizinin gelecek yıl yayınlanacağı ve Ian McShane'in hayat verdiği Winston karakterinin gençlik yıllarına odaklanacağı belirtildi.

Ünlü oyuncu Keanu Reeves'in başrolünde bulunduğu John Wick serisi, serinin ilk filminin gösterime girdiği 2014 yılında bu yana en çok ilgi gören yapımlardan biri oldu. İkinci filminin 2017'de vizyona girdiği serinin üçüncü filmi John Wick 3: Parabellum adıyla 2019'da seyirci karşısına çıkmıştı. Serinin dördüncü filminin 2022'de gösterime gireceği açıklanan John Wick serisinin bir de dizisinin yapılacağı duyurulunca hayranları heyecan sarmıştı. 

Dizinin konusu ne olacak?

Serinin gelecek yıl vizyona girecek dördüncü filminin ardından 5'inci filmin de kesinleştiği duyuruldu. Öte yandan 2017'de ilk defa açıklanan ve isminin "The Continental" olacağı duyurulan diziyle ilgili de ayrıntılar netleşmeye başladı. Dizinin ilk John Wich filminin öncesinde geçeceği ve Ian McShane'in hayat verdiği Winston karakterini odağına alacağı aktarıldı. Dizide Winston karakterinin gençlik yıllarında başına gelenlerin anlatılacağı kaydedildi.

Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı! Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı!

Ian McShane dizide yer alacak mı?

Dizinin başrolünde Keanu Reeves'in olmayacağını açıklayan Lionsgate TV'nin patronu Kevin Beggs, dizinin konusunun The Continental'in kökenlerine odaklanacağını aktardı. Dizide Winston'ın kontrolü nasıl ele aldığını anlatılacağı belirtildi. Kendi karakterinin gençliğini anlatacak dizide rol almayacağını kaydeden Ian McShane, buna rağmen seslendirmede görev alabileceğini kaydetti. 

John Wick'in yeni filmi ne zaman gelecek?

Dizinin yönetici yapımcılarından birinin de film serisinin başrolü olan Keanu Reeves'in olacağı aktarıldı. Dizide Keanu Reeves'in yer almayacağı açıklansa da gelecek sezonlarda John Wick ile bir bağlantının kurulabileceği ifade edildi. Pandemi nedeniyle gösterim tarihi 27 Mayıs 2022'ye ertelenen dördüncü John Wick filminin ardından The Continental'ın da yayınlanacağı aktarıldı. Serinin 5'inci filminin ise 2023'te gösterime girebileceği kaydedildi.