Dizide hem karakteri ile hem de başarılı oyunculu ile öne çıkmayı başaran Berk Ali Çatan, diziyi yakından takip edenlerin bildiği gibi Tolga karakterine hayat veriyordu.

İlk sezonu ile ATV ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer almayı başaran Kardeşlerim dizisi sezon finali ile ekranlara ara verdi. Dizide hem karakteri ile hem de başarılı oyunculu ile öne çıkmayı başaran Berk Ali Çatan, diziyi yakından takip edenlerin bildiği gibi Tolga karakterine hayat veriyor. Psikopat bir öğrenciyi canlandıran Çatal’ın oyunculuk kariyerinde Kardeşlerim dizisinin yeri bambaşka. Sezon finali öncesindeki bölümlerde öne çıkan sahneleri ile geniş bir kitle edinen genç oyuncu, yeni sezondaki performansı ile de merak ediliyor.

Oyunculuğa 14 Yaşında Başladı

Kardeşlerim'in Tolga'sı Berk Ali Çatal kimdir? Berk Ali Çatal hakkında bilgiler..
Cumartesi akşamlarını ilgiyle izlenen Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarından sezon finali ile yaz tatiline giriş yaptı. Yoğun ve başarıla geçen bir sezon sonrası tatili hak eden oyuncular, tatil sonrası aynı enerji ile dizi setlerine dönüş yapacak. Berk Ali Çatal’ın oyunculuk kariyerine başlangıç projesi Güneşin Kızları adlı diziydi. Muhteşem yüzyıl Kösem, Söz, Vatanım Sensin dizilerinde de yer alan oyuncu, Kardeşlerim dizisi ile artık binlerce insanın tanıdığı ve sevdiği oyunculardan biri olmuştur.

1995 yılında doğmuş olan Çatan, Kırmızı Oda dizisindeki performansı da çok sevilmişti. Yaklaşık 6 yıldır oyunculuk sektörü içerisinde yer alan genç oyuncunun mevcut dizi projesi ve sonraki yapımlarında da başarılı performanslar sergileyeceği düşünülüyor.

Psikopat Ancak Sempatik Bir Karakteri Canlandırıyor
Kardeşlerim dizisinde psikopat bir karakteri canlandırması birçok dizi severin antipatisini kazandı. Ama canlandırdığı karakteri başarıyla oynaması, performansından dolayı takdir toplamasına neden oluyor. Çevresindeki insanlara her zaman kötülüğü dokunan bir karakter olan Tolga’nın kendine özgü hayat hikâyesi ise yeni sezonda öne çıkacak detaylar arasında yer alıyor.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Hayat verdiği Tolga karakteri hakkında konuşan Berk Ali Çatal, Tolga’nın durduk yere hiç kimseye kötülük yapmayacağını ve olanların kendisini de şaşırttığını belirtti. Genç oyuncu her bölüm senaryosunu merakla okuduğunu dile getirdi. Yeni sezonda Tolga karakterine dair neler olabileceğini kendisi de fazlasıyla merak ediyor. Yeni sezona bomba gibi düşecek hamlelerinin olabileceğine dikkat çeken Çatan, birçok olayda mutlaka adının geçeceğinin altını çizmiş oldu.

Süsen ve Tolga İki Uyumlu Karakter

Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga
Süsen karakterine dizide hayat veren Lizge Cömert ile aralarındaki uyumun farkında olan Berk Ali Çatal hem sette hem de dizide farklı bir auralarının olduğunu düşünüyor. Dizide Süsen’e farklı bir ilgisinin olduğunun farkına varan Tolga’nın giderek iyi bir insan olabileceği yönündeki tahminlerde güçleniyor.

İlk bölümlerden itibaren Tolga ile Süsen arasındaki uyumun farkında olan oyuncu, Süsen’e karşı Tolga’nın kötü bir his içinde olamayacağını belirtti.

Berk Ali Çatal Kimdir?
6 yılı aşkın süredir birçok dizi projesi ile evlerimize konuk olmuş olan Berk Ali Çatal, en çok Kardeşlerim dizisi ile yıldızı parladı. Tolga karakteri ile farklı bir kişiliği gözler önüne sermeyi başaran oyuncunun gerçek hayatta kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor.
İstanbul Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tiyatro eğitimi almış. Çatal, eğitimine ek olarak oyunculuk ve kamera önü oyunculuğu eğitimleri ile donanımlı bir oyuncu haline gelmiştir. İlk olarak 14 yaşlarındayken Aile Reisi adlı dizide boy gösteren genç oyuncu, Çukur, Vatanım Sensin gibi önemli dizi projeleri bulunuyor.

Kardeşlerim dizisinin başrol oyuncularından Halit Özgür Sarı’nın diziye vedasının ardından bambaşka hikâyelere evrilen dizi, Tolga ve diğer karakterlerin kendilerine özgü mücadelelerini konu alıyor. Ekranlara geldiği sürece Cumartesi akşamları birçok rakibini geride bırakmayı başaran Kardeşlerim, yeni sezondaki oyunculuklar ve hayat hikâyeleri ile yine ilgiyle takip edilecek.