Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimlerin yer a

Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi çok yakında ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. İzleyici ile buluşmaya hazırlanan Kardeşlerim adlı dizi, ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Serkan Birinci'nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, yayın tarihini henüz yayınlamadı. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ise ekran başındaki izleyenleri adeta şok etti. İzleyenler dizinin tanıtım filmini görünce dizinin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Kardeşlerim dizisinin ana karakterileri Kadir, Ömer, Asiye ve Emel’dir. Dizinin ana karakterleri genç ve dinamik bir kadrodan oluşuyor. Dizinin başrol oyuncularının bazıları Kırmızı Oda dizisinde yer alan isimler arasında yer alıyor. Bunlardan biri dizi de Asiye karakterine hayat veren genç oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun'dur. Dizide kardeş rolünde olacağı oyunculardan Halit Özgür Sarı'da Kırmızı Oda dizisinde yer almıştır. Halit Özgür Sarı dizide Kadir rolüne hayat verecek. Kardeşlerim Kadir'in gerçek hayatta kim olduğu da çok merak edildi. Kardeşlerim Kadir kimdir ? Halit Özgür Sarı kimdir ? Kardeşlerim dizisinin Kadir'i olan başarılı ve yakışıklı oyuncu gerçek hayatta kimdir ? Halit Özgür Sarı kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır ?

Kardeşlerim Kadir Kimdir ?

Yetenekli oyuncu Halit Özgür Sarı'nın hayat verdiği Kadir karakteri, Kardeşlerim dizisinin en merak edilen isimleri arasında yerini almayı başardı. İzleyenler, Kadir'in kim olduğunu araştırmaya başladı. Kardeşlerim dizisinde yer alan Kadir, dört kardeşin en büyüğüdür. Kardeşlerinin abisi olan Kadir, anne ve babasını kaybetmiştir. Anne ve babalarını kaybeden kardeşlerine hem abi hem anne hem de baba olmuştur. Kardeşleri ile zorlu hayat mücadelesi verecektir. Dört kardeşin verdiği hayat mücadelesini ATV ekranlarında çok yakında izleyeceğiz. Kardeşlerim dizisinin ana karakteri olan Kadir'i ise sık sık göreceğiz. Dizide en sevilen karakterlerden biri olmaya aday olacağa benziyor.Halit Özgür Sarı Kimdir ?

Şimdilerde Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterine hayat veren başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan Halit Özgür Sarı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye'sinde oyunculuk eğitimi almıştır. Yakışıklı oyuncu Halit Özgür Sarı'nın ilk oyunculuk deneyimi bir tarihi dizi olmuştur. Halit Özgür Sarı'nın ilk televizyon oyunculuğu tecrübesi, Diriliş: Ertuğrul dizisi ile olmuştur. Halit Özgür Sarı, Diriliş: Ertuğrul dizisinden sonra ise TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Şampiyon dizisinde yer almıştır. Yakışıklı oyuncu pek çok dizide yer almıştır. Halit Özgür Sarı'nın boyu 178 metre ve kilosu 67'dir.

Halit Özgür Sarı Dizileri

2020- Kardeşlerim- Kadir (TV Dizisi)

2019 – Şampiyon (Kerem) (TV Dizisi)
2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)
2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman) (TV Dizisi)