Kasaba Doktoru Uluçınar nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru dizisi hangi hastanede çekiliyor gibi soruların yanıtı dizi izleyen izleyiciler tarafından Bugün en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. TRT 1 ekranlarında yeni başlayan kasaba doktoru Kore uyarlaması olarak ekrana geliyor. İlk bölümüyle oldukça beğenilen dizinin çekim yerleri izleyicilerin gündeminde. Peki Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor, hangi kasabada?

Kasaba Doktoru Uluçınar nerede? Kasaba Doktoru hangi hastanede çekiliyor hangi kasabada çekiliyor gibi soruların yanıtı bugün çok sayıda izleyici tarafından arama motorunda merakla araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Kore dizisi uyarlaması olarak TRT 1 ekranlarında dün akşam yayınlanmaya başlanan Kasaba Doktoru dizisi geniş oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Medical Kore dizilerini sevenler bu diziyi de çok sevecek gibi görünüyor. Diziyi yakından takip eden izleyiciler bugün birçok sorunun yanıtını arama motorunda araştırmaya başladı. Peki, Kasaba Doktoru dizisi hangi hastanede çekiliyor, Kasaba Doktoru Uluçınar nerede?

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak? Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak?

Kasaba Doktoru Uluçınar nerede?

TRT 1 ekranlarında dün akşam yayınlanmaya başlayan Hazal Subaşı, Ozan Akbaba, Denizcan Aktaş ve Vildan Atasever gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Kasaba Doktoru dizisi izleyicilerden tam not almayı başardı. Kasaba Doktoru dizisinde hikaye Uluçınar isimli bir kasabada geçiyor. Diziyi yakından izleyen izleyicileri ise kasaba doktoru Uluçınar nerede sorusunun yanıtını araştırıyor. Kasaba Doktoru dizisinde Uluçınar Kasabası hayali bir kasaba. Yani Türkiye'de öyle bir kasaba bulunsa bile dizide herhangi bir kasabada çekim yapılmıyor.

Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor?

Kasaba Doktoru dizisinin çekimleri büyük ölçüde İstanbul'da yapılıyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde de Beşiktaş ve Galata'dan görüntüler vardı. Yine aynı şekilde özel bir hastanede çekim yapıldığı düşünülüyor. Henüz dizinin yapımcıları tarafından kasaba doktoru hangi hastanede çekiliyor sorusuna yanıt verilmedi. Fakat diziler için kullanılan özel hastaneler bulunuyor çekimlerin bu hastanelerde oluşturulan platolarda yapıldığı düşünülüyor.