Fox'un sevilen dizisi Kefaret son bölümü adeta izleyiciyi çıldırttı. Sosyal medyada Kefaret dizisi izleyicileri "Bu kadar saçma bir senaryo görmedim" diyerek tepki gösterdi.

Arka Sokaklar Dizisi Final Bölümünü Yayınladı mı? Kanal D Dizisi Final Yapmak Üzere! Arka Sokaklar Dizisi Final Bölümünü Yayınladı mı? Kanal D Dizisi Final Yapmak Üzere!
Fox'un sevilen dizisi Kefaret son bölümü adeta izleyiciyi çıldırttı. Sosyal medyada Kefaret dizisi izleyicileri "Bu kadar saçma bir senaryo görmedim" diyerek tepki gösterdi. Kefaret 28 Şubat Pazar 15. bölüm fragmanı ise yayınladı. Ahmet vuruluyor! Yurdaer Okur diziden ayrılıyor mu? Kefaret Ahmet ölecek mi?

Kefaret dizisi dün 14. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecan bölümde seyirciler ise ekran başında deliye döndü. Sosyal medyada senariste tepki gösteren izleyiciler bu kadar da olmaz dedi. Kefaret dizisinde dün heyecan doruktaydı.

Başrollerinde Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Özge Özacar gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisi dün akşam 14. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecan dolu bölüm ise seyirciler tarafından bu kadar da olmaz denilen anlara sahip oldu.

DÜN YAŞANANLAR BU NASIL SAÇMALIK DEDİRTTİ

Dün yayınlanan Kefaret 14. bölümünde Arzu, Ahmet'i baştan çıkarmayı başardı. Ahmet'in kızını kaçıran ardından dün de oğlunu dövdüren kadına aşık olması bu kadar olmaz dedirtti. Aruz ile kızı Elif'i gizli gizli görüştüren ve Elif'in kafasına iyice Arzu'yu yerleştiren Ahmet'in bu davranışı da seyirciyi çıldırttı.

Diğer yandan Sude devlet tarafından Zeynep'in elinden alındı. Meltem'in Zeynep'i savcıya ihbar etmesi Sude'nin Zeynep'te kalması zora girdi ve Sude Zeynep'in elinden alındı. Ancak tüm bunlara rağmen Zeynep, Meltem'e Ahmet konusunda yardımcı olup tepki göstermeyince seyirci bir kez daha bu nedir diye tepki gösterdi.

AHMET ÖLÜYOR MU?

Kefaret 15. bölüm yeni fragmanında Ahmet ile Arzu gizlice görüşmeye devam ediyor. Arzu'nun planı ise Cansu'yu alıp yurt dışına kaçmak. Zeynep'in ise Sude'nin elinden alınmasına neden olan Meltem'e hala yakınlık gösterdiği görüldü. Ahmet ile Arzu'yu gören Zafer sinirlerine hakim olamayarak Ahmet'i vuruyor.

Zafer, Ahmet'i Arzu'yı kıskandığı için mi vurdu yoksa Arzu, Ahmet'i vur mu dedi? Ahmet vurulacak mı? Ahmet ölecek mi? Şu an için kesin bir bilgi yer almıyor.

Ancak Ahmet'in Arzu'ya oğlunu dövdürdüğü, kızını kaçırdığı halde aşık olup birlikte olması, Zeynep'in ise Meltem'in savcıya giderek Sude'nin alınmasını sağlamasına rağmen hala Meltem'e yakınlık göstermesi sosyal medyada izleyiciler tarafından alay konusu oldu.