Televizyon ekranlarının sevilen moda programında bir ayrılık yaşandı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen moda programı Doya Doya Moda programında üzen bir ayrılık yaşandı.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Televizyon ekranlarının sevilen moda programında bir ayrılık yaşandı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen moda programı Doya Doya Moda programında üzen bir ayrılık yaşandı. Doya Doya Moda programından Kemal Doğulu ağlayarak ayrıldı. Doya Doya Moda programı hafta içi her gün ekrana geliyor. Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda Seray Sever, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu yer alıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen programdan bir jüri üyesi ayrıldı. Bu zamana kadar birçok moda programında jüri üyeliği yapmış olan Kemal Doğulu, Doya Doya Moda programındaki jürilik görevinden ayrıldı. Programdan ayrılan Kemal Doğulu, son jüri üyeliği yaptığı gün programa veda ederken gözyaşlarını tutamadı. Gözyaşlarına boğulan Kemal Doğulu, yarışmacılarla ve diğer jüri üyeleriyle vedalaştı. Kemal Doğulu'nun programdan ayrılmasının ardından izleyenler merakla araştırmaya başladı. Kemal Doğulu Doya Doya Moda programından neden ayrıldı ?Kemal Doğulu Doya Doya Moda programından neden ayrıldı ?

Uzun bir süredir ekranlarda olan ve severek izlenilen moda programı Doya Doya Moda'da üzen bir ayrılık yaşandı. Programın sevilen jüri üyesi Kemal Doğulu, Doya Doya Moda programından ağlayarak ayrıldı. İzleyenler Kemal Doğulu'nun neden programdan gittiğini merak etti. Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı ?

TV8'in sahibi olan Acun Ilıcalı, yeni başlatacağı dijital platform olan Exxen'de yeni bir moda programı başlatacak. Başlatacağı programda başarılı modacı Kemal Doğulu'ya da yer verecek. Kemal Doğulu TV8 ekranlarındaki Doya Doya Moda programından Exxen'de yeni başlayacak olan bir programda yer alacağını duyurdu.

Doya Doya Moda'ya Kemal Doğulu yerine kim gelecek ? Doya Doya Moda yeni jüri üyesi kim olacak ?

TV8 ekranlarında yayınlanan moda programı Doya Doya Moda programından ayrılan başarılı modacı Kemal Doğulu yerine başka bir isim gelip gelmeyeceği merak edilmeye başlandı. Kemal Doğulu'nun programdan gitmesiyle 4 olan jüri sayısı 3'e düştü. Doya Doya Moda jüri kadrosunda Seray Sever, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu yer alıyordu. Kemal Doğulu, başka bir formatta yer alacağı için Doya Doya Moda programından ayrılmak zorunda kaldı.

Kemal Doğulu'nun programdan gitmesinin ardından Kemal Doğulu yerine başka bir jüri üyesi gelip gelmeyeceği ise merak edilmeye başlandı. Kemal Doğulu yerine jüri üyesi olarak kim gelecek soruları gündeme düştü. Kemal Doğulu yerine gelecek jüri üyesi Hande Acar Demir olacak.Hande Acar Demir kimdir ?

Doya Doya Moda programına Kemal Doğulu yerine jüri üyesi olarak Hande Acar Demir dahil oldu. Doya Doya Moda programına dahil olan Hande Acar Demir kimdir soruları da araştırılmaya başlandı. Peki, Hande Acar Demir kimdir ?

Hande Acar Demir, 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Hande Acar Demir, Işık Lisesi mezunudur. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Hande Acar Demir'in hayallerinden biri anahaber bülteni sunmaktı. Ancak 22 yaşında üniversitede aşık olup evlenmesi ve çocuğunu kucağına alması üzerine bu hayaline başlayamadı. Hande Acar Demir ve Erdinç Acar 2006'da evlenmiştir. Çift 2010 yılında boşanmıştı. Bu boşanmanın ardından çok uzun süre ayrı kalamamışlar ve 2011 yılında ikinci kez evlenmişlerdi. Fakat Hande Acar Demir ve Erdinç Acar çifti bu defa da Temmuz 2020'de evliliklerini bitirdi. Hande Acar Demir'in eski eşi Erdinç Acar, işadamı Teoman Demir'in kızı Hande Demir, Las Vegas'ta evlendi.