Kurtlar Vadisi dizisinde Abdülhey karakteriyle son derece popüler olan Kenan Çoban yeni projesiyle ekranlara geri dönüyor.

Öyle bir dönecek ki herkes bakakalacak! Kurtlar Vadisi'nin başrolü şahlandırıp uçuracak proje! Ünlü oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan sonra yapımcılığını Cedars Art Production yaptığı Arap drama televizyon dizisi Al Hayba'da rol almıştı. Ünlü oyuncu şimdi yine çok konuşulacak bir proje için hazırlıklara başladı. Kenan Çoban, TRT'de yayınlanacak olan Teşkilat-ı Mahsusa Trablus isimli dizide rol alacak.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Kurtlar Vadisi'nin başrolü şahlandırıp uçuracak proje! Öyle bir dönecek ki herkes bakakalacak. 2003 ile 2015 tarihleri arasında yayınlanan Kurtlar Vadisi dizi ve film serilerinde Abdülhey karakteriyle meşhur olan Kenan Çoban yeni dizisiyle ekranlara geri dönüyor. En son Al Hayba dizisinde oynayan ünlü oyuncu yeni projesiyle çok konuşulacak. Bildirilen son gelişmelere göre, ünlü oyuncu Kenan Çoban Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisiyle anlaşma imzaladı.

EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Abdülhey rolüyle adını neredeyse tüm dünyaya duyuran Kenan Çoban yeni projesiyle ekranlara geri dönüyor.

ARAP DİZİSİNDE DE OYNAMIŞTI

Çoban son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan sonra yapımcılığını Cedars Art Production yaptığı Arap drama televizyon dizisi Al Hayba'da rol almıştı.

İŞTE YENİ ADRESİ

Son habere göre, Kenan Çoban TRT'de yayınlanacak olan Teşkilat-ı Mahsusa Trablus isimli dizide rol alacak.

KENAN ÇOBAN KİMDİR?

Kenan Çoban, 22 Ocak 1975 yılında Palu, Elâzığ'da dünyaya geldi. 2003 yılından 2014 yılına kadar Kurtlar Vadisi serisinde Abdülhey Çoban karakterini canlandırdı.

Son projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Al Hayba oldu.