Kuzey Yıldızı neden final yaptı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk final kararı bambaşka bir sebepten geldi!

Kuzey Yıldızı neden final yaptı? Show TV en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam ekran macerasını tamamlıyor. Peki Kuzey Yıldızı neden final yaptı? Kuzey Yıldızı ilk

Dizi Haberleri 15.05.2021 - 15:05 15.05.2021 - 15:05 Berkay Keskin

Kuzey Yıldızı neden final yaptı? Show TV en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam ekran macerasını tamamlıyor. Peki Kuzey Yıldızı neden final yaptı? Kuzey Yıldızı ilk aşk devam eder mi?

Kuzey Yıldızı neden final yaptı?

Daha önce devam edeceği açıklanan ancak ani kararla 4 bölüm önden bitirilen Kuzey Yıldızı final kararıyla herkesi mahvetti. Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu ve Merve Şen gibi isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı 64. bölümle ekran macerasını tamamladı.

Kuzey Yıldızı final kararı arkasında sır var!

Kuzey Yıldızı dizi setinden gelen haberler oldukça kötü. Bir çok olaya gebe olan Kuzey Yıldızı setinde bazı olaylar sebebiyle final yapma kararı aldığı öğrenildi. olayı netleştiremediğimiz için açıklayamıyoruz ancak sette yaşanan olaylar nedeniyle Kuzey Yıldızı final kararı aldı. Kuzey Yıldızı final kararında en suçsuz isimler Aslıhan Güner ve İsmail Demirci olduğu söyleyebiliriz. İki yıldız isim ününe ün kattı ancak güzel proje devam edebilirdi ve final kararında onlarla ilgili bir problem bulunmuyor.

Kuzey Yıldızı devam eder mi?

Kuzey yıldızı dijital platformlar yada kanallarda devam etme ihtimali yok. Özellikle cumartesi akşamı reyting rekorı kıran Gönül Dağı ve Kardeşlerim gibi diziler varken Kuzey Yıldızı devam etme ihtimali bulunmuyor.

Kuzey Yıldızı için dijital platformlara geçme ihtimali bulunmuyor. Sevilen dizi sette yaşanan olaylar nedeniyle final yapıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@