Mabel Matiz'in Karakol klibi sosyal medyayı resmen ayağa kaldırdı. LGBT vurgusu var diyerek hesap soranlara ilginç cevaplar geldi.

Başarılı şarkıcı Mabel Matiz'in Karakol şarkısı müzikseverlerle buluşurken beklenmedik bir tepki ile karşılaşıldı. Klipte yapılan LGBT vurgusu neden ile sanatçı eleştirilerin hedefi haline gelirken, sosyal medyada hesap soranlara "çocuk tecavüzlerine hesap sordunuz mu? Sedat Peker'in ifşa videolarına ses çıkarttınız mı? "bir kereden bir şey olamaz" diyen sizler değil miydini?" gibi sorular sorularak yaşanılanlar hatırlatıldı.

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Mabel Matiz'in Karakol klibi sosyal medyayı ayağa kaldırdı! LGBT vurgusu izleyenleri çileden çıkardı! "Normalleştirmeye kalkmayın" 1

Akustik ağırlıklı düzenlenen, klasik Türk müziği enstrümanlarının yoğun olarak kullandığı şarkı, dokunaklı ve dramatik temasıyla dikkat çekip alkışlanırken, sosyal medyadan gösterilen ağır tepki ve eleştiriler  şarkıcı Mabel Matiz'i ayrı yaşanılanları ayrı gündem yaptı.