ATV ekranlarının yeni dizisi olan Maraşlı dizisi, oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Maraşlı dizisinin başrollerinde birbirinden yetenekli ve sevilen isimler yer alıyor.

ATV ekranlarının yeni dizisi olan Maraşlı dizisi, oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor. Maraşlı dizisinin başrollerinde birbirinden yetenekli ve sevilen isimler yer alıyor. ATV ekranlarında her hafta Pazartesi günü izleyicisi ile buluşan Maraşlı dizisi, izleyenlerden tam not almayı başardı. Genç ve dinamik oyuncu kadrosunun yanında sıra dışı ve ilgi çeken konusu ile de beğeni kazandı. Maraşlı dizisinde yer alan karakterler de oyuncular kadar dikkat çekiyor. Karakterleri canlandıran oyuncuların üstün oyunculuk yetenekleri ile de karakterler daha da seviliyor. Maraşlı dizisinin başrollerinde yakışıklı ve genç kızların sevgilisi olan Burak Deniz yer alıyor. Dizide Maraşlı rolünde olan Burak Deniz'e güzel bir oyuncu eşlik ediyor. Maraşlı dizisinde Maraşlı'ya Mahur karakteri eşlik ediyor. Dizide Burak Deniz'in partneri olan güzel oyuncu Alina Boz, güzelliği ile izleyenleri büyülemeyi başarıyor. Hem güzelliği hemde oyunculuk yeteneği ile izleyenlerden tam not almayı başarıyor. Maraşlı dizisini izleyenler dizinin konusunu, çekildiği yerleri, karakterlerini ve oyuncularını araştırmaya başladı. Peki, ATV'nin yeni ve popüler dizisi olmayı başaran Maraşlı dizisinin ana kadın karakteri kimdir ? Maraşlı Mahur kimdir ? Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat veren başarılı, güzel ve genç oyuncu kimdir ? Alina Boz kimdir ? Alina Boz kaç yaşında, nereli, boyu ve sevgilisi kimdir ?Maraşlı Mahur Kimdir ?

Alina Boz'un hayat verdiği Mahur karakteri, Maraşlı dizisinde dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Maraşlı dizisinin Mahur'u Maraşlı'nın aşkı olacaktır. Mahur bir çatışmada mahsur kalacaktır. Saldırıda mahsur kalan Mahur'u Maraşlı kurtaracaktır. Maraşlı'ya can borcu olan Mahur, Maraşlı'ya aşık olacaktır. Mahur'un aşık olduğu Maraşlı'da aynı şekilde Mahur'a aşık olacaktır. Birbirlerine aşık olacak çifti bekleyen zorlu mücadeleler ve türlü türlü sorunlar vardır. Mahur, Maraşlı'dan bir sır saklıyordur. Bu sırrı çözmeye çalışan Maraşlı, çözebilecek mi bilmiyoruz. Mahur, Maraşlı'dan ne sırrı saklıyor sorusu ise dizinin ilerleyen bölümlerinde cevap bulacaktır.Alina Boz Kimdir ?

Maraşlı dizisinin Mahur'u, Alina Boz yarı Türk yarı Rustur. Annesi Rus babası Türk olan güzel oyuncu Alina Boz, 14 Haziran 1998 tarihinde Rusya'nın başkenti Moskova'da doğmuştur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumuştur. Alina Boz'un ilk oyunculuk deneyimi "Cesur Hemşire" dizisi ile olmuştur. Küçüklükten beri oyunculuğa ilgi duyan Alina Boz, Cesur Hemşire dizisinde "Canan" karakterine hayat vermiştir. Alina Boz pek dizi ve filmde yer almıştır. Özellikle Paramparça dizisinde canlandırdığı Hazal Gürpınar karakteri ile üne kavuşmuştur. Başarılı oyunculuğunu her yerde sergileyen Alina Boz'un boyu 173'dür. Şimdilerde Maraşlı dizisinde Mahur karakteri ile başrol oynayacak olan Alina Boz, son olarak Elimi Bırakma isimli dizinin başrol oynamıştır. Ayrıca 2016 yılında oyuncu kadrosunda Zafer Algöz ve Melek Baykal gibi usta isimlerin bulunduğu "Kaçma Birader" adlı filmde de yer almıştır. Ata Demirer ve Justin Bieber'ın da yer aldığı Avea reklam filminde yer almıştır. Alina Boz, ilkokula kadar Rusya'da ailesi ile birlikte yaşamıştır. Ancak sonrasında ailesinin işlerinden dolayı Türkiye'ye gelmişlerdir. Alina Boz, Türkiye'de Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünden mezun olmuştur.Alina Boz Yer Aldığı Diziler Nelerdir ?

Alina Boz'un ilk oyunculuk deneyimi; Cesur Hemşire dizisi ile olmuştur. Alina Boz, Cesur Hemşire dizisinde Canan karakterine hayat vermiştir. Cesur Hemşire dizisinden sonra yıldızı parlayan Alina Boz, pek çok başarılı yapım da yer almış ve adını duyurmuştur. Alina Boz'un yer aldığı dizilere bir göz atalım. Alina Boz hangi dizilerde oynamıştır ?

Paramparça dizisinde Hazal karakterine hayat vermiş ve asıl üne bu dizi ile kavuşmuştur.

2017 senesinde Sevdanın Bahçesi dizisinde Defne karakterine hayat vermiştir.

Sonrasında 2018 yılında Vatanım Sensin adlı başarılı dizide Prenses Anastasia Romanova karakterini canlandırmıştır.

Ve son olarak şimdiki dizisi Maraşlı'dan hemen önce Elimi Bırakma dizisinde Azra karakterine hayat vermiştir.Alina Boz oynadığı filmler nelerdir ?

Aşk 101,

Broken Pieces,

Bölük,

Cesur Hemşire,

Kaçma Birader,

Bölük 2017.