Başrollerinde güzeller güzeli oyuncu Alina Boz ve yakışıklılığı ile izleyenleri büyüleyen Burak Deniz'in yer aldığı Maraşlı dizisi, izleyenler tarafından oldukça beğenildi. 11 Ocak Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisi, tam gaz devam ediy

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Başrollerinde güzeller güzeli oyuncu Alina Boz ve yakışıklılığı ile izleyenleri büyüleyen Burak Deniz'in yer aldığı Maraşlı dizisi, izleyenler tarafından oldukça beğenildi. 11 Ocak Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisi, tam gaz devam ediyor. Maraşlı dizisinin konusu izleyenler tarafından çok beğenildi. ATV ekranlarının sevilen dizisi olmayı başaran Maraşlı dizisinin konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ve karakterleri de çok sevildi. Maraşlı dizisinde yer alan karakterler ve karakterlerin kişisel özellikleri, izleyenler tarafından çok sevildi ve benimsendi. Dizideki karakterlere hayat veren oyuncular da merak edildi. Maraşlı dizisinin oyuncularının gerçek hayatta kimler olduğu, kaç yaşında olduıkları ve nereli oldukları merak ediliyor. Maraşlı dizisinin başrol oyuncuları olan Alina Boz ve Burak Deniz'e eşlik eden yardımcı oyuncuları da oldukça sevildi. Burak Deniz ve Alina Boz'a dizide eşlik eden oyuncular merak edildi. Maraşlı dizisinde Necati karakterine hayat veren oyuncu gerçek hayatta kimdir merak edildi. Maraşlı Necati kimdir ? Maraşlı dizisinin Necati'si Serhat kimdir ? Serhat Kılıç kimdir ? Serhat Kılıç kaç yaşında, nereli ve evli mi ?

Maraşlı Necati Kimdir ?

Başarılı oyuncu Serhat Kılıç'ın hayat verdiği Maraşlı dizisinin Necati karakteri, izleyenlerin beğenisini ve ilgisini kazanmayı başardı. Maraşlı dizisinde yer alan Necati, Mahur'un abisidir. Mahur'un abisi olan Necati, 35 yaşındadır. Necati'nin elinden içinde alkol olan matarası eksik olmaz. Necati alkolik ve serseridir. Bir türlü bir işe tutunamaz. Elinden düşürmediği matarası ile sokaklarda gezer. Alkolik olmasına ve serseri gibi olmasına rağmen oldukça yakışıklı ve karizmatik biridir. Görünüşü ve kişiliği ile birçok genç kızı da etkilemeyi başarır. Mahur ile aşırı derecede samimi bir abi kardeş ilişkisi yoktur. Buna rağmen kız kardeşi olan Mahur'u çok sever ve gözünden sakınır. Necati ayrıca dizide yer alan İlhan karakterinin de küçük kardeşidir. Yani Maraşlı Necati için İlhan'ın küçüğü, Mahur'un büyüğü diyebiliriz.Serhat Kılıç Kimdir ?

Şimdilerde Maraşlı dizisinde Necati karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serhat Kılıç'ın kim olduğu merak ediliyor. Serhat Kılıç oldukça başarılı ve deneyimli bir oyuncudur. Serhat Kılıç sadece dizi ve film anlamında değil, tiyatro anlamında da oldukça deneyimli bir oyuncudur. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği deneyimi de olmuştur. Serhat Kılıç, 8 Temmuz 1975 yılında Ankara’da doğmuştur. 45 yaşında olan Serhat Kılıç, 1994 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro bölümünde burslu olarak okumuş ve üstün başarı ile mezun olmuştur. Serhat Kılıç, üniversiteden mezun olurken şeref öğrencisi ödülü de almıştır. Serhat Kılıç'ın boyu 178'dir ve kilosu 70'dir. Serhat Kılıç evli değildir.

Serhat Kılıç Dizileri ve Filmleri2013 - Kış Uykusu ( İmam Hamdi) (Sinema Filmi)

2012 - Seksenler (Ergun Plak)

2011 - Elia's Journey (film)

2010 - 2011 - Ezel

2010 - Veda (film)

2009 - Benim Annem Bir Melek

2008 - 2009 - Yol Arkadaşım

2008 - Nokta (film)

2006 - 2008 - Hatırla Sevgili

2001 - Saksıdaki Ağaç

2000 - Bizim Evin HalleriSerhat Kılıç Tiyatroları

1998 - Kayıplar (Dullar), Ankara Sanat Tiyatrosu

1999 - Barış Adası, Diyarbakır Şehir Tiyatrosu

1999 - Müfettiş, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu

1999 - Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu

2000 - Ghetto, Ankara Devlet Tiyatrosu

2000 - Azizname, Ankara Devlet Tiyatrosu

2002 - Taşrada Bir Gün, Ankara Devlet Tiyatrosu

2003 - Scapin'in Dolapları, Erzurum Devlet Tiyatrosu

2003 - Morgan Dağından İniş, Erzurum Devlet Tiyatrosu

2004 - Beğendiğiniz Gibi, Erzurum Devlet Tiyatrosu

2004 - Memurin Faslı , Erzurum Devlet Tiyatrosu

2005 - Sevgili Doktor , Erzurum Devlet Tiyatrosu

2005 - Karımla Evleniyorum, Erzurum Devlet Tiyatrosu

2006 - Böcek, DOT tiyatrosu

2007 - Oyunun Oyunu, Beşiktaş Kültür Merkezi

2008 - Vur Yağmala Yeniden, DOT tiyatrosu

2009 - 2000 - İntiharın Genel Provası, İstanbul Şehir Tiyatrosu

Serhat Kılıç Yönetmenliğini Yaptığı Tiyatrolar

2004 - Pıtlatan Bal, Erzurum Devlet Tiyatrosu

1999 - Barış Adası, Diyarbakır Şehir Tiyatroları