11 Ocak Pazartesi günü başlayan Maraşlı dizisi, ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi olan Maraşlı dizisi, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başardı.

11 Ocak Pazartesi günü başlayan Maraşlı dizisi, ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi olan Maraşlı dizisi, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başardı. Maraşlı, 1 Şubatta yayınlandığı 4. bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başardı. ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Maraşlı'nın hem başrol oyuncuları hem de yardımcı oyuncuları izleyicilerin dikkatini çekiyor. Maraşlı dizisinin başrollerinde yakışıklılığı ile izleyenleri etkileyen Burak Deniz ve güzelliği ile dillere destan olan Alina Boz yer alıyor. Burak Deniz ve Alina Boz'a eşlik eden isimler de birbirinden yetenekli isimlerden oluşuyor. Maraşlı dizisinde Alina Boz ve Burak Deniz'e eşlik eden yardımcı oyuncular arasında; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik yer alıyor. Maraşlı dizisinin sevilen karakterlerinden Savaş karakteri, izleyenler tarafından oldukça ilgi görüyor. Maraşlı dizisinin Savaş'ı gerçek hayatta kimdir sorusu gündeme oturdu. Maraşlı dizisinin Savaş'ı Saygın Soysal kimdir ? Saygın Soysal kimdir ? Saygın Soysal yaşı, memleketi ve eşi kimdir ?Maraşlı Savaş Kimdir ?

Saygın Soysal'ın hayat verdiği Savaş karakteri dizi de hastadır. İzleyenler Maraşlı dizisinde yer alan Savaş'ın hastalığını merak etmeye başladı. Maraşlı Savaş, EPP hastası olan Savaş, Güneş’e çıkamadığı için hayatını karanlıkta geçirmektedir. Savaş, gündüzleri dışarı çıkmak zorunda kalırsa da güneşe ve ışığa karşı tüm önlemlerini alıp dışarı çıkmaktadır. Savaş çok iyi kalpli ve sevecen birisidir. Savaş ayrıca hırslı ve çalışkandır. Savaş 40'lı yaşlarında yakışıklı, çekici ve cazibeli bir erkektir. Savaş, hastalığından dolayı dışarıya şemsiyesiz çıkamaz. EPP hastalığı ile mücadele eden Savaş, şemsiyesi ile tanınmaktadır. Şemsiyesi adeta sembol haline Savaş'ın ilerleyen bölümlerde şemsiyesi ön plana gelecektir. Savaş'ın not defteri hep yanındadır. Bunun yanında Maraşlı dizisinde yer alan Savaş, çevresindeki insanların davranışlarını ve sözlerini hep not defterine not alır. Psikolojik analizleri çok seven ve insanların psikolojisini dikkatle inceleyen Savaş, çokta dikkatli bir insandır. Hastalığı en büyük zayıf noktası olan Savaş ayrıca çokta açık sözlü bir insandır. Bir durumdan veya bir insandan rahatsız olduğu zaman bunu gizlemez ve karşısındaki kişinin kırılmasını önemsemez. Ayrıca Savaş, Maraşlı'ya karşı özel bir ilgi ve sevgi beslemektedir. Maraşlı ile olan arkadaşlığı, dostluğu Savaş için çok önemli bir yere sahiptir. Savaş'ın hayatı genellikle evde geçse de ara ara dışarıya da çıkma durumu olabiliyor.

Saygın Soysal Kimdir ?

Şimdilerde Maraşlı dizisinde Savaş karakterine hayat veren Saygın Soysal'ın kim olduğu izleyenler tarafından merak edildi. Saygın Soysal, 21 Mayıs 1982 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Saygın Soysal üniversite eğitimi için Ankara'ya gitmiştir. Saygın Soysal, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Saygın Soysal pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Saygın Soysal 2018 yılında Gökçe Uzun ile evlenmiştir. Saygın Soysal, Gökçe Uzun ile evliliğini 2020 yılında sonlandırmıştır. Saygın Soysal2ın boyu 188'dir.Saygın Soysal Dizileri ve Filmleri

2014 - Kara Para Aşk (TV Dizisi)

2013 - Tatar Ramazan (Konuk oyuncu) (TV Dizisi)

2013 - Muhteşem Yüzyıl (Mercan ağa) (TV Dizisi)

2012 - Jin (Çavuş) (Sinema Filmi)

2011 - Yurt (Sinema Filmi)

2011 - Al Yazmalım (Tahir Oğuz) (TV Dizisi)

2010 - Türkan (Ali) (TV Dizisi)

2009 - Kosmos (İmza Karşıtı Genç) (Sinema Filmi)

2009 - Bu Kalp Seni Unutur mu? (Kürşad Süvarioğlu) (TV Dizisi)

2007 - Tiksinti (Kamil) (Sinema Filmi)

2007 - 2008 - Asi (TV Dizisi)

2006 - Hatırla Sevgili (Recep Tayyip Erdoğan) (TV Dizisi)

2005 - Kırık Kanatlar (Çavuş Yunus) (TV Dizisi)

2005 - Güz Yangını (Ajans Sahibi) (TV Dizisi)