MasterChef kim elendi? Tv8 ekranların sevilen programı MasterChef kim veda etti. Elenme adayları olan Tanya mı? Berkay mi? Selin mi elendi sizler için araştırdık.

MasterChef kim elendi? Tv8 ekranların sevilen programı MasterChef kim veda etti. Elenme adayları olan Tanya mı? Berkay mi? Selin mi elendi sizler için araştırdık. TV8 ekranların en çok sevilen programı MasterChef veda eden isim kim oldu. İlk kez bizden öğreneceğiniz sorunun yanıtı belli oldu.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!


MasterChef kim elendi? 20 Eylül 2020!TV8 ekranların sevilen programı MasterChef yine eleme günü geldi. MasterChef bu akşam kim elenecek, MasterChef veda eden kim oldu sizler için araştırdık. MasterChef programı 20 Eylül 2020 pazar akşamı ekrana gelecek eleme bölümüne veda eden ismi açıklıyoruz. Bugün aday olacak Selin mi? Eray'ın ismini verdiği Tanya mı yoksa takım arkadaşların gitsin dediği Berker mi elendi sizler için araştırdık!MasterChef veda eden isim belli oldu!20 Eylül 2020 pazar akşamı yayınlanacak MasterChef programına veda eden isim belli oldu. Haftanın üçüncü Dokunulmazlık oyununda elenme adayları netleşti. Kırmızı takım'da bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray, Tanya'nın gitmesini istedi. Takım oylamasında çıkan isim Berker oldu. Böylece Berkay, Selin ve Tanya elenme adayı oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef veda eden isim ise Selin oldu.MasterChef 20 eylül 2020 Selin elendi!Masterchef programında 20 eylül 2020 pazar akşamı elenen isim Selin oldu. MasterChef programına veda eden isim Selin olduğu öğrenildi. Selin Öztürk, 29 yaşında ve MasterChef 2020'ye İzmir'den katılıyor. Selin Aydın, Özel sektörde çalıştığı biliniyor. Evli olan Selin, İzmirde yaşada babası Bulgaristan göçmeni olduğu biliniyor.