FOX TV ekranlarında yeni ve heyecan dolu bir dizi başladı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet adlı dizide henüz pek tanınmayan ancak başarılı oyuncularda yer alıyor.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
FOX TV ekranlarında yeni ve heyecan dolu bir dizi başladı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet adlı dizide henüz pek tanınmayan ancak başarılı oyuncularda yer alıyor. Masumiyet dizisi kadrosunda olan Sevgi Temel ve Sevgi Temel'in canlandırdığı Burçak karakteri de bunlardan biri oldu. Masumiyet dizisinde Ela'nın arkadaşı olan Burçak izleyenlerin dikkatini çekti. Masumiyet Burçak ve Burçak'ı oynayan oyuncu hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı. Masumiyet Burçak kimdir? Sevgi Temel kimdir?FOX TV ekranlarının yeni dizisi Masumiyet ilk bölümünü yayınladı. İlk bölümünü yayınlayan Masumiyet, izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. 19 yaşında bir genç kızın yanlış adama aşık olması sonucunda başlayan zincirleme olaylar, herkesin kaderini değiştirecek. Masumiyet dizisinde yer alan Burçak karakteri de dizinin yıldız isimlerinden biri oldu. Dizide Ela'nın en yakın arkadaşı hatta dostu olan Burçak, dizide sık sık karşımıza çıkacak. Masumiyet Burçak karakterine hayat veren başarılı oyuncu Sevgi Temel'de izleyenlerin araştırma konusu oldu. Başarılı oyuncu Sevgi Temel'in canlandırdığı Burçak karakterinin kim olduğu, karakter özellikleri ve dizideki görevi merak ediliyor. Masumiyet Burçak kimdir?

Masumiyet Burçak Kimdir?

Başarılı ve genç oyuncu Sevgi Temel'in hayat verdiği Burçak karakteri, Masumiyet dizisinde masum ancak kendisini suçlu hisseden karakterlerden birisidir. Masumiyet Burçak, Ela'nın en yakın arkadaşıdır. Ela'nın tüm sırlarını ve hayatını bilen ve Ela'ya destek olan Burçak, çok saf biridir. Çok iyi niyetli ve saf kalpli olan Burçak, Ela'nın İlker ile olan ilişkisini bilir. Ela ve İlker'in ilişkisini bilen ve herkesten saklayan Burçak, Ela'ya yardım ettiğini düşünür. Ela'nın her anında yanında olan ve onu dinleyen Burçak, İlker'in nasıl biri olduğunu bilmez. İlker'in kötü biri olduğunu bilmediği için de Ela ve İlker'in ilişkisini destekler. Ancak İlker'in Ela'ya doğum gününde yaptıklarından sonra her şeyi öğrenir. Sonrasında Burçak, Ela'nın başına gelenlerden ve yaşadıklarından ötürü kendisini suçlar. Burçak dizi boyunca kendisini suçlamaya devam edecektir.

Sevgi Temel Kimdir?

Şimdilerde FOX TV'de yayınlanan Masumiyet adlı dizide Burçak karakterine hayat veren Sevgi Temel'in kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Duru ve saf güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran Sevgi Temel'in kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu da merak edildi. Sevgi Temel, 1995 yılında Ankara'da doğmuştur. 26 yaşında olan Sevgi Temel, Ankaralıdır. Küçüklükten beri oyunculuğa ilgisi ve merakı olan Sevgi Temel, üniversitede de bu merakı üzerine eğitim almıştır. Sevgi Temel, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur.26 yaşındaki Sevgi Temel, 2018 de Terörist isimli oyunda yer almıştır. Ayrıca Sevgi Temel, Ankara DT- Terörist sinemalarında oyuncu olarak bulunmaktadır. Oyunculuk hayatına yeni başlayan ve öncesinde daha çok tiyatro oyunlarında yer alan Sevgi Temel, yeni yeni kamera önüne geçmeye başlamıştır. Sevgi Temel, Masumiyet adlı diziden önce Sevdim Seni Bir Kere adlı romantik dizide yer almıştır. Sevgi Temel, Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Berçin karakterine hayat vermiştir. Sevgi Temel, Filiz Çelik Menajerlik oyunculuk ajansına bağlıdır. Yüz güzelliği ile olduğu kadar fiziki güzelliği ile de beğeni toplayan Sevgi Temel'in boyu 1.68m ve kilosu 45 kg'dir.