Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı final yapıyor! Pazartesi dizi kalmadı! Uyanış Büyük Selçuklu hepsini bitirdi

Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı final yapıyor. Pazartesi akşamları reyting savaşı kaybeden 3 dizi oldu! Uyanış Büyük Selçuklu tek başına zirveyi alırken Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı dizisi final

Dizi Haberleri 18.05.2021 - 11:55 18.05.2021 - 12:05 Berkay Keskin

Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı final yapıyor. Pazartesi akşamları reyting savaşı kaybeden 3 dizi oldu! Uyanış Büyük Selçuklu tek başına zirveyi alırken Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı dizisi final kararı aldı!

Uyanış 3 diziyi birden bitirdi!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 3 diziyi birden final yaptırıyor. Çukur yeni bölümü olmaması ve Yasak Elma sezon finali olmasına rağmen Maraşlı, Kağıt Ev ve Masumiyet reyting almadı. 3 dizi birden final kararı aldıran yapım ise Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oldu.

TRT 1 ekranların reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu tüm katagorilerde zirvede yer aldı. Total de 8, AB'de 10 reytinglere çıkan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi rakiplerine 2-3 kat fark atmayı başardı. Uyanış bu reytingleri sonrası 3 diziden final kararı geldi.

Masumiyet final yapıyor!

FOX TV'den çarşamba gününden pazartesi gününe alınan Masumiyet dizisi final kararı aldı. Masumiyet pazartesi günü bir şans daha alsa da 3.30 reytingle kalarak çarşamba gününden de düşük oranlar aldı. FOX TV Masumiyet dizisini final yaptırarak ekran macerasını tamamlıyor. Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ gibi yıldız isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi reytinglere yenildi ve ekran macerasını tamamladı.

Kağıt Ev final yapıyor!

Hikayesi ve konusu çok farklı olsa da Erdal Beşikçioğlu gibi usta ismin yer aldığı Kağıt Ev final kararı aldı. Pazartesi akşamları günü nedeniyle çok eleştirilen ve Sefirin Kızı dizisi yerine tercih edilen Kağıt Ev yine reyting alamadı. Kağıt Ev 2.80 reytinglerde pazartesi gününün yıkılan dizisi oldu!

Maraşlı final yapıyor!

Alina Boz ve Burak Deniz başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisi bitiyor. Maraşlı final kararı aldı. ATV fenomen dizisi Maraşlı dün akşam Çukur dizisi olmadığı bölümde 5 reyting alabildi. En az 7-8 reyting beklenen Maraşlı beklenen oldu ve Maraşlı final yapıyor.

Yurt dışı satışları nedeniyle Maraşlı final bölümü bu sezon uzatabildiği kadar uzatılabilecek. ATV Maraşlı final Haziran sonuna kadar götürüp bitirmek istiyor. Devam etmesi için her yol denenilen Maraşlı son reyting hamlesini yaptı ve tüm erkekleri öldürme şokuyla haftaya bir kez daha şansını deneyecek ancak Maraşlı için de final yakın görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@