Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor! Masumlar Apartmanı sezon finali gözyaşlarını sel etse de gelen bilgiler oldukça ilgin.! Masumlar Apartmanı İnci karakteri

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 11:03 07.06.2021 - 11:04 Berkay Keskin

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor! Masumlar Apartmanı sezon finali gözyaşlarını sel etse de gelen bilgiler oldukça ilgin.! Masumlar Apartmanı İnci karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Ancak gerçeğe yine ilan365 ulaştı! İşte Masumlar Apartmanı İnci ve finalde o sır!

Masumlar Apartmanı İnci ölerek diziden çıkıyor!

Her hafta reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı İnci diziden ölerek çıkıyor! Yayınlandığı salı akşamları en çok izlenen dizi olan Masumlar Apartmanı İnci diziye ölerek veda edecek. Ancak Farah Zeynep Abdullah sosyal medyadan diziye sahip çıkmaya devam ediyor, hatta gazetecilerle sık sık tartışmaları sürdürüyordu!

Gazeteciyle kavga etti!

Türkiye'de ilk defa ilan365 duyurduğu Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden çıkıyor ayrılıyor haberi sonrası yeniden gündem olan İnci ölecek mi İnci diziden neden ayrılıyor sorusu cevap buldu. Masumlar apartmanı dizisinde herşey farklı olabilir!

İnci ölecek mi neden ayrılıyor?

Masumlar Apartmanı dizisinden İnci Eskişehir'e taşınarak diziden ayrılabilirdi. Ancak Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmak istedi. Bunun en önemli sebebi geride kaldığı düşüncesiydi. Gülben ve Safiye karakterinin arkasında kaldığına inanan Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istedi. Masumlar Apartmanı yapımcıları da teklifi kabul etti ve Farah Zeynep Abdullah ölerek diziden ayrılma senaryosu yazıldı. Ölerek ayrılan oyuncu geri dönme ihtimali neredeyse olmadığı bilinir. Ancak yine de sürprizi size açıklayalım!

Masumlar Apartmanı 2. sezonda İnci sürprizi!

Masumlar Apartmanı bu hafta sezon finaliyle ekranlara gelecek. Sezon finalinde gözyaşlarını sel edecek ölüm sahnesiyle Masumlar Apartmanı İnci diziden ölerek ayrılacak gibi görünecek. Neredeyse 3 ay boyunca aranacak Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı merağı sonrası Masumlar Apartmanı İnci geri dönebilir.

Naci taktiği!

Masumlar Apartmanı Naci merak konusu olmuş, gidecek mi gelecek mi dönecek mi sorusu adeta diziye rekorlar kırdırmıştı. Aynı taktikle Masumlar apartmanı İnci öldü mü yaşacak mı diziden ayrıldı mı sorusu sorulacak sorulacak ve müthiş bir senaryoyla sadece çocuğunu kurtarmak için İnci geri dönecek bir senaryo da yazıldı.

Farah Zeynep Abdullah gitmek istediği gibi dönmek istediği söylentileri yapımın kabul ettiği, başka bir dizi yada filmle anlaşmaması ve senaryo da ölüm sahnesi güzel bir şekilde gerçek olmadığını anlatırız teklifini kabul ettiği öğrenildi.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı 2. sezonda ilk 4-5 bölüm sonra katılıp aynen devam edeceği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@