ABD'nin ünlü dizisi The Oc'den uyarlanan Medcezir dizisine dair Mine Tugay'dan yıllar sonra kavga çıkartacak sözler!

The Oc dizisinden uyarlanan ancak orjinalinden çok uzak bir dizi olan Medcezir'e dair açıklamalar yıllar sonra Mine Tugay'dan geldi.

Mine Tugay sosyal medya hesabından soru cevap etkinliği yaptı. Kendisine gelen Medcezir sorularına kavga çıkartacak yorumlar yaptı.

Medcezir dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Mine Tugay diziden neden ayrıldığında dair soruları yanıtladı. Medcezir dizisinde Ender Serez karakterini canlandıran Mine Tugay diziden kendi isteğiyle çıkarılmadığını söyledi.

KAVGA ÇIKARTACAK İTİRAFLAR!

Mine Tugay kendisine gelen sorularda "Orjinalinde öyle bir ölüm sahnesi yok" sorusuna "karakterin öldürüleceğini duydum sorduğumda öyle bir şey yok demişlerdi" dedi. Kendisine gelen "Peki Ender gerçekten Selim'i aldattı mı" sorusuna "Sevilen bir karkateri böyle çıkartmak istediler sanırım" diye yanıtlayarak öfkesini gösterdi.

Mine Tugay'ın o dönem dizinin yönetmeni olan Ali Bilgin’in sevgilisi Defne Kayalar'ın rolünü arttırdığı için tartıştığı bu nedenle de diziden çıktığı iddia edilmişti.

Mine Tugay kendisine gelen "Finaldeki dans bölümünde sizde olmalıydınız" yorumuna "Ben de ama çağrılmadım. Bir nevi afaroz durumu" diye yanıt verdi.