Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Mucize Doktor dizisi final bölümü ile veda ederken Taner Ölmez'in yeni projesi belli oldu! Mucize Doktor neden bitiyor? İşte detaylar!

Dizi Haberleri 27.05.2021 - 16:38 27.05.2021 - 16:40 Ece Sahan

Mucize Doktor veda ediyor. Kanalın ilk bölümünü defalarca vermesi sonrası büyük reytingler elde eden Mucize Doktor ekranlara veda ediyor. Final bölümü ile ekrana gelecek olan Mucize Doktor fanları ise isyanda! 

Yeni sezon öncesi kanallar reytinglerde düşük seyreden ve yapımını karşılayamayan projeleri tek tek bitiriyor. Onlardan biri de Fox TV'nin Mucize Doktor'u oldu. 

Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın başrolünde yer aldığı Mucize Doktor dizisi final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor. Mucize Doktor yarın final yaparak veda ediyor. Dizinin final kararında en büyük etken Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın diziden ayrılmak istemesi oldu. 

Dizinin yıldız isimleri Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın gelen teklifleri değerlendirmek ve farklı rollerle ekrana gelmek istemesi üzerine yapımcıya diziden ayrılmak istediklerini iletmişlerdi. Ve beklenen gün geldi. Bu sezon  büyük düşüş yaşayan ve önemli oyuncularını kaybeden Mucize Doktor finalden kaçamadı. 

Mucize Doktor finalinde Doktor Vefa rüyasına kavuşuyor ve Nazlı ile evleniyor. Otizmli çocuklar için farkındalık oluşturmak üzere çekilen Kore uyarlaması Mucize Doktor son zamanlarda Doktorlar ve Kalp Atışı dizilerindeki sahneleri alması ile eleştirilmişti. Yine büyük bir hayran kitlesi bulunan Mucize Doktor fanlari dizi bitmesin diye sosyal medyadan seslerini duruyor. Arka Sokaklar gibi olmasi beklenen diziden Taner Ölmez ve Onur Tuna'nın farklı ve prestij projelerle ayrılmak istemesi diziyi finale götürdü. 

TANER ÖLMEZ DİJİTAL BİR PLATFORMLA ANLAŞTI!

Dizide Doktor Vefa rolü ile yıldızı parlayan Taner Ölmez'e teklif üzerine teklif yağıyor. Gelen bilgilere göre Taner Ölmez, dijital bir platformda bir proje ile el sıkıştı bile. 

Taner Ölmez'i yakında yeni projesiyle göreceğimizi öğrendik ancak projenin detayları ile ilgili henüz net bilgilere ulaşamadık. Medcezir'in Mert Asım Serez'i daha sonra Doktor Vefa rolü ile ekranalara gelen Taner Ölmez'in yeni projesi şimdiden merakla bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@