Müge Anlı 15 Haziran Cesur Bölükbaşı olayı son durum ne? Cesur Bölükbaşı bulundu mu öldürüldü mü?

Sevilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Aralık yeni bölümde Cesur Bölükbaşı olayı izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ediyor. Peki Müge Anlı Cesur Bölükbaşı son durum ne, bulundu mu?

Televizyon 15.06.2021 - 10:11 15.06.2021 - 10:16 Volkan Arık

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında özellikle son günlerde Cesur Bölükbaşı olayı izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Cesur Bölükbaşı’na eşinin şiddet uyguladığı iddia edilirken canlı yayına gelen eşi ise ortaya başka iddiaları atmıştı. Karısından şiddet gördüğü öne sürülen adam on günden bu yana ortada yok ve bu şüpheli kaybının sonunda bir intihar mı yoksa cinayet mi olduğu araştırılıyor. Peki Müge Anlı 15 Haziran son dakika gelişmesi ne? Müge Anlı Cesur Bölükbaşı olayı son durum ne? Cesur Bölükbaşı bulundu mu?

muge-anli-15-haziran-cesur-bolukbasi

MÜGE ANLI CESUR BÖLÜKBAŞI OLAYI NEDİR?

ATV’de sevilen programı Müge Anlı'da Cesur Bölükbaşı aranıyor. 10 günden bu yana kayıp olan adama ulaşmaya çalışan Müge Anlı'nın ekibi birçok detaylı karşı karşıya geldi. Programa katılan aile Cesur Bölükbaşı'nın eşinden sık sık şiddet gördüğünü hatta bıçaklandığını söyledi. Canlı yayına katılan eş ise iddiaları yalanlarken başka iddiaları gündeme getirdi. Yazılım işi ile uğraşan Cesur Bey kaybolduktan 1 hafta sonra aileye haber verildiği ortaya çıkarken eşi Sevda Hanım ise 6 aydan bu yana aldatıldığını eve gelmeyince sevgilisinin yanında olduğunu düşündüğünü söyledi.

SEVGİLİSİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Aldatma iddialarının gündeme gelmesinin ardından Cesur Bey'in sevgilisi olduğu iddia edilen genç kadın canlı yayına bağlandı. Cesur Bey ile komşusunun internetini bağlarken tanıştıklarını söyleyen kadın o günden sonra da telefon üzerinden sohbet etmeye başladıklarını dini sohbetler ettiklerini iddia etti.

muge-anli-15-haziran-cesur-bolukbasi-olayi

MÜGE ANLI CESUR BÖLÜKBAŞI OLAYI SON DAKİKA GELİŞMESİ

Müge Anlı 15 Haziran 2021 yeni bölümde Cesur Bölükbaşı hakkında sıcak gelişmeyi paylaştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan 37 yaşındaki cesur bölükbaşı bulundu. Eşiyle sorunu olduğunu söyleyen Cesur Bölükbaşı ayrılmak istediğini bu nedenle ortadan kaybolduğunu açıkladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@