Müge Anlı’nın nikah tarihi ve nerede evleneceği sonunda öğrenilirken geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi yaptıkları da öğrenildi. Müge Anlı'nın Düğünü Ne Zaman Nerede Yapılacak? Düğün Ne Zaman? İşte detaylar...

Mabel Matiz Önce Sosyal Medyayı, Sonra Sİyaseti, Şimdi de RTÜK'ü Karıştırdı! Mabel Matiz Yasaklandı mı? Mabel Matiz Önce Sosyal Medyayı, Sonra Sİyaseti, Şimdi de RTÜK'ü Karıştırdı! Mabel Matiz Yasaklandı mı?

Atv’nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, dünkü canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı ki tek soru "düğün ne zaman?" olmuştu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla milyonların gönlünde taht kuran sunucu Müge Anlı, ikinci kez nikah masasına oturacakken düğün detayları da merak konusu oldu.

Müge Anlı'nın Düğünü Ne Zaman Nerede Yapılacak? Düğün Ne Zaman?

Ünlü televizyoncu, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 20 Haziran 2022 tarihli yayınında özel hayat açıklamasıyla gündem yaratırken 'Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu' demişti.

Müge Anlı'nın geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi organize ettiği iddia edilirken Taze Magazin'de yer alan habere göre; Anlı'nın kına gecesine Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi sınırlı sayıda dostunun katıldığı öne sürüldü.

Müge Anlı'nın Düğünü Ne Zaman Nerede Yapılacak? Düğün Ne Zaman?

Müge Anlı canlı yayında evlilik kararı aldığını açıklamıştı! Peki İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? - Son Dakika

Müge Anlı'nın düğün tarihi 25 Haziran olarak belirtilirken Cavit Cağlar'a ait Gayrettepe'de ki bir otelde nikah masasına oturacağı öğrenildi.

Bu arada Müge Anlı'nın nikah öncesi otele gidip inceleme yapıp bilgi aldığı ise tüm medyada yerini aldı.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlenmiş ancak çiftin 15 yıl süren evlilikleri 2008 yılında sona erdirmişti. Müge Anlı'nın evliliğinden 2002 doğumlu Lidya Müge ismini verdiği bir kızı olduğu biliniyor.

210620221112421357346