Müge Anlı ile Tatlı Sert özlemi sona eriyor. Müge Anlı 2021 yeni sezon tarihi açıklandı. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor?

ATV ekranlarında neredeyse 15 yıldan bu yana izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Geçtiğimiz aylarda sezon finali yaparak ekrana veda etmişti. Sabah saatlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan programı olan özlem giderek büyürken sezon ne zaman biteceği ve Müge Anlı'nın ne zaman yeniden ekranlarda olacağım merak ediliyordu. Haziran ayında sezon finali yapan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında güzel haber geldi. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert 2021 yeni sezon ne zaman başlayacak? Müge Anlı ne zaman ekrana dönüyor?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Reyting rekortmeni program Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonu için geri sayım başladı. Haziran ayında sezon finali yapan ve ekranlara Ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programını özleyen izleyiciler bir süredir arama motorunda Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak Birgül Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlıyor gibi soruların yanıtını araştırıyordu. Nihayet Müge Anlı yeni sezon tarihi açıklandı. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor?

muge-anli-geri-donuyor-muge-anli-ile-tatli-sert-2021-yeni-sezon-tarihi-belli-oldu-ne-zaman-basli-1

MÜGE ANLI 2021 YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV’de hafta içi her gün sabah saatlerinde izleyici karşısına çıkan ve neredeyse 15 yıldan bu yana Fenomen programlardan birisi haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda eden program şimdiden izleyiciler tarafından çok özlendi. Nihayet Müge Anlı'nın ekranlara geri döneceği tarihi açıklandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon eylül ayında ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yani Müge Anlı'nın ekrana dönmesi için 1 ay gibi kısa bir süre kaldı.

muge-anli-geri-donuyor-muge-anli-ile-tatli-sert-2021-yeni-sezon-tarihi-belli-oldu-ne-zaman-basli-2

MÜGE ANLI AVUKAT RAHMİ ÖZKAN ÖLDÜ MÜ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon büyük bir heyecanla beklenirken son günlerde ise sosyal medyada ve arama motorunda bazı haberler yayıldığı nokta Müge Anlı Avukat Rahmi Özkan öldü iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak Müge Anlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu iddiaları yalanladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Avukat Rahmi Özkan hayatta ve yeni sezonda da Müge Anlı ile ekranlarda olmaya devam edecek.

muge-anli-geri-donuyor-muge-anli-ile-tatli-sert-2021-yeni-sezon-tarihi-belli-oldu-ne-zaman-basli-4

TÜRKİYE'NİN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMI

Uzun yıllardan beri ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert Türkiye'nin en çok izlenen programı olma özelliğini de taşıyor. Hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana gelen programda İşlenen konular programa gelen konuklar izleyicilerin dikkatini çekiyor. Özellikle Müge Anlı'nın olaylara yaklaşımı ve verdiği tepkiler nedeniyle Fenomen haline dönüşen program reytinglerde de ilk Onun içinden hiç düşmüyor.