Son dönemin çok beğenilen üç yakışıklı jönü Kubilay Aka, Serkay Tütüncü ve Furkan Aslan ünlü parfüm markası Axe için bir araya geldi.

Sosyal medyada üçünün bir arada bulunduğu fotoğraflar çok dikkat çekti. Zaten her birisinin çok sayıda hayranı olduğu için bütün hayranlar bu üçlüye karşı tepkisiz kalamadı. Üçünü bir araya getiren proje ise dizi ya da film değil, bir reklam projesi.

Reklamda Axe parfümlerinin her erkeğe hitap ettiği dile getirilecek ve üç oyuncu da farklı birer Axe erkeği olarak öne çıkacak. Üçlü fotoğraf sosyal medyayı adeta yıktı geçirdi. Hayranlarının deli olduğu fotoğraflara binlerce yorum yağdı. Şimdi kısaca üçünün de yer aldığı projelere göz atabiliriz.

Furkan Andıç

Furkan Andıç aslen nereli, kaç yaşında? Çatı Katı Aşk'ın Ateş'i Furkan Andıç kimdir?
Andıç’ı ekranlarda ilk gördüğümüz diziler Kolej Günlüğü; Aşk, Ekmek ve Hayaller ve Umutsuz Ev Kadınları. Her üçünde de küçük rolleri olsa da yakışıklılığı ile dikkat çekmişti. Daha sonra Kaçak Gelinler dizisi ile devam eden oyuncu Tatlı İntikam dizisinde Leyla Lydia Tuğutlu ile başrol oynadı. Bu dizi ile daha çok tanınan bir isim haline geldi.

Meryem ve Geride Kalan dizilerinde de oynayan Andıç, Kardeş Çocukları, Her Yerde Sen ve Çatı Katı Aşk dizilerinde de oynadı. Furkan Andıç şu an kendisi gibi çok beğenilen genç yetenek Miray Daner’le birlikte Kara Tahta dizisinde oynuyor. TRT 1 reytingleri düşen diziyi ekrandan kaldırmaya karar verinde Daner ve Andıç hayranları tepki göstermişti. Daha sonra kanal dizinin devam etmesine karar verdi ve herkes rahatladı.

Kubilay Aka

Oğlum dizisi 'Bulut' Kubilay Aka kimdir? Kubilay Aka nasıl ünlü oldu? Daha önce oynadığı diziler... - Haber 7 BİYOGRAFİ
Kubilay Aka’yı ilk olarak Pınar Deniz’le de tanışmamızı sağlayan Vatanım Sensin dizisinde gördük. Hemen dikkat çeken oyuncu o zamana kadar bir havaalanında çalışıyormuş ve orada keşfedilmiş. Vatanım Sensin gibi dikkat çeken bir yapımdan sonra oyuncuyu yine çok beğenilen bir kült dizi olan Çukur’da Celasun olarak izledik.

Ekran ömrü kısa olsa da Cam Tavanlar’daki oyunculuğu da beğenilmişti. Aynı zamanda Netflix dizisi Aşk 101’de de oynayan oyuncu son olarak senaryo yazmaya kendisini adayan Umut Evirgen’in son filmi Annesinin Kuzusu’nda da oynadı. Bir süre önce çekimleri tamamlanan bu filmin ne zaman gösterime gireceği ise henüz belli değil.

Serkay Tütüncü

Demet Akbağ'dan Acı Haber! Demet Akbağ'dan Acı Haber!

Serkay Tütüncü iç çamaşırlı pozuyla ilgili konuştu! "Çıplak değildim"
Serkay Tütüncü’nün ekranlara ilk gelişi bir dizi ile değil de bir yarışmayla oldu. Survivor’la ekranlara gelen oyuncu yakışıklılığı ile hemen dikkat çekmişti. Ardından yine bir yarışma programında Para Bende’de sunuculuk yaptı. İnsanlık Suçu dizisinde başrol oynayan oyuncunun bu dizisinin ekran yolculuğu kısa sürdü. Afili Aşk ve Bay Yanlış dizilerinde de yardımcı oyuncu olarak yer aldı.

İlayda Alişan’la başrol oynadığı Masumiyet ise kendisini çok daha ünlü bir oyuncu yaptı. Dizi ömrü çok uzun olmasa da kendisinin tanınmasına katkıda bulundu. Tütüncü şimdilerde Kusursuz Kiracı dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Haziran ayında yayınlanması gereken dizinin yayın tarihi Eylül olarak belirlendi.

Üçlü Mücadele

Serkay Tütüncü Haberleri - Son Dakika Serkay Tütüncü Haber Güncel Gelişmeler
Türkiye’de dizi dünyasında tutunmak için oyuncular kendisini sürekli hatırlatmak zorunda. Aslında bu durum bütün dünya oyuncuları için de geçerli. Üç genç ve yakışıklı oyuncu da şimdiye kadar hemen her sezon bir projede yer alarak daha tanınan isimler haline geldi. Axe reklamları ise üçü için de yeni bir fırsat oldu. Reklam projeleri oyuncuların hem daha ünlü olmasını hem de maddi açıdan rahat etmesini sağlıyor. Axe gibi erkeksiliğin ön plana çıkarıldığı bir parfüm reklamında oynamak da üç oyuncu için önemli bir fırsat. Onları bir arada görmek isteyen hayranları da reklamların yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor.