Büyük müjde! Çağatay Ulusoy ve Neslihan Atagül yeni projeye imza attı! Yeni sezonda televizyonda reyting savaşı yaşanacak! Serenay Sarıkaya ve Engin Akyürek sonrası Barış Arduç Leyla Tanlar yeni dizileri büyük ses getirmişti! Eylül ayı reyting savaşlarıyl

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
Büyük müjde! Çağatay Ulusoy ve Neslihan Atagül yeni projeye imza attı! Yeni sezonda televizyonda reyting savaşı yaşanacak! Serenay Sarıkaya ve Engin Akyürek sonrası Barış Arduç Leyla Tanlar yeni dizileri büyük ses getirmişti! Eylül ayı reyting savaşlarıyla geçecek! Yeni dizide başrolü Çağatay Ulusoy ve Neslihan Atagül kaptı! Çağatay Ulusoy yeni dizisinde partneri Neslihan Atagül oldu!

Sefirin Kızı Nare yeni diziyle anlaştı!

Çıktığı Sefirin Kızı dizisine 1 bölüm geri dönecek ve sadece final bölümünde yayınlanacağı kesinleşen bölüm sonrası Neslihan Atagül yeni diziye imza attı! Neslihan Atagül yepyeni diziyle ekranlara geri dönüyor! Neslihan Atagül yeni dizisinde başrolü Çağatay Ulusoy'la paylaşacak!

Çağatay Ulusoy televizyona geri dönüyor!

Ekranların en sevilen yüzü olan Çağatay Ulusoy, Netflix projesi sonrası yine bir film ve Yeşilçam dizisiyle Blutv ekranlara dönmüştü! Çağatay Ulusoy yeni sürpriz projesi Ay Yapım imzasıyla ekranlara gelecek! Çukur dizisinin bitmesiyle İçerde ekibinin yazacağı yeni bir polisiye dizisinde Çağatay Ulusoy başrol oynayacak! Ay Yapım geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya ve Engin Akyürek gibi yıldız isimleri kadrosuna katmıştı! Ay yapım haftanın ikinci bombası Çağatay Ulusoy ve Neslihan Atagül'den geldi!

Gökhan Horzum yazacak!Çukur dizisinin sezon sonu bitmesiyle Çukur ekibi Aras isimli bir dizinin çalışmalarını başlayacaktı! Ancak Ay Yapım Aras dizisinin Çukur'a ve İçerde dizisine çok benzediği için yepyeni bir aşk hikayesi ekrana getirecek! Gökhan Horzum kaleminde ekranlara gelecek yeni dizisi de Neslihan Atagül ve Çağatay Ulusoy başrol oynayacak!

Aras ara vermek istedi!Dizi piyasasında son gelen habere göre Eylül ayında Çağatay Ulusoy başrolü yerine Aras Bulut İynemli ve Neslihan Atagül başrol oynayacaktı. Ancak Aras Bulut İynemli çok yorulduğunu ve 1 yıl setlere ara vermek istediğini yapıma iletti! Ay Yapım bu hafta Amazon iş yapacak Çağatay Ulusoy'u yazın yeni işini bitirip Eylül ayında televizyona döndürmek için ikna etti! Çağatay Ulusoy ve Neslihan Atagül başrollerinde yer alacağı dizi Show TV ekranlarında yayınlanacak.