Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunumları ile ekrana gelen Neler Oluyor Hayatta bugün ekranda yok. Peki, Neler Oluyor Hayatta programı bugün neden yok? Neler Oluyor Hayatta 11 Mart 2022 neden yok? Hakan Ural'ın programı yayından kaldırıldı mı?

Hakan Ural ve Nur Tuğba namlı ne sunumu ile hafta içi her gün Kanal D'de sabah kuşağında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programı bugün yayın akışından çıkarıldı. Neler Oluyor Hayatta canlı olarak ekranlara gelmezken izleyenler İster programına akıbetini merak etmeye başladı. Peki, 11 Mart 2022 Neler Oluyor Hayatta neden yok? Neler Oluyor Hayatta programı yayından kaldırıldı mı? Hakan Ural'ın programı bugün neden yok?

Neler Oluyor Hayatta 11 Mart bugün neden yok?

Kanal D'de hafta içi her sabah yayınlanan Neler Oluyor Hayatta 11 Mart 2022 yeni bölüm canlı olarak ekrana gelmedi. Programın sunucularından Hakan Ural kişisel sosyal medya hesabından programını neden ekrana gelmediğini açıkladı. Hakan Ural Instagram hesabını hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda 11 Mart Cuma günü sabah erken saatlerde Avrupa Yakası otobanda araçların yolda kaldığını bu nedenler stüdyoya ulaşmalarını mümkün olmadığını söyledi. Hakan Ural açıklamasının devamında ise kanala ulaşamadıklarını bu nedenle programın bant kaydı olarak ekrana geleceğini dile getirdi.

Kanal D 11 Mart 2022 yayın akışı

-Sihirli Annem. 07:00

- Neler Oluyor Hayatta? 09:00.

- Yaprak Dökümü 11:00.

- Gelinim Mutfakta. 13:00.

- Arka Sokaklar. 16:00.

- Kanal D Ana Haber. 18:45.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

- Arka Sokaklar. 20:00.

- Üç Kız Kardeş 00:15.