Son günlerde sağlık problemleri ile gündeme gelen Neslihan Atagül büyük başarıya imza attı. Amerika'nın en çok okunan" HOLA!USA" dergisine kapak oldu.

Son günlerde sağlık problemleri ile gündeme gelen Neslihan Atagül büyük başarıya imza attı. Amerika'nın en çok okunan" HOLA!USA" dergisine kapak oldu.  Böylece Neslihan Atagül uluslararası bir derginin kapağında yer alan ilk aktris oldu.

Sefirin Kızı dizisinde Nare'yi canlandıran güzel oyuncu Neslihan Atagül  "Geçirgen Bağırsak" rahatsızlığı nedeni ile dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kalmıştı. Uzun bir süre dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen oyuncu daha önceden yapmış olduğu anlaşmayı bozmayarak Amerika'daki dergiye kapak olarak birbirinden iddialı pozlar verdi.

Başarılı oyuncunun sağlığının her geçen gün iyiye gittiği  ve tedavisinin devam ettiği de öğrenildi. Amerika'da İspanyolca yayın yapan HOLO!USA dergisine kapak olan başarılı oyuncu böylelikle bir ilke imza atmış oldu.  Verdiği pozlarla ve kıyafetleri ile gündem olan oyuncuya beğeni yağdı.  İşte o pozlardan bazıları!