Nisa Bölükbaşı Yeni Sevgilisi Süleyman Atli Kimdir? Barış Murat Yağcı'yı Çabuk Unuttu!

Survivor Türkiye yarışması ile ünlenen Nisa Bölükbaşı yaz aşkı yaptı. Sörfçü sevgilisi Süleyman Atli kimdir? Nisa, Barış'ı çabuk unuttu!

Magazin 23.06.2021 - 12:09 23.06.2021 - 12:11 Ece Sahan

Survivor Türkiye yarışması ile ünlenen Nisa Bölükbaşı yarışma sonrası yine Survivor'dan Barış Murat Yağcı ile yaşadığı aşkla gündemden inmiyordu. 

Survivor Türkiye yarışmasında futbolcu Sercan Yıldırım'ın kendisne aşkını itiraf etmesi sonrası ünlenen daha sonra ise yaptığı garip davranışlarla gündem olan Nisa Bölükbaşı daha sonra abi dediği Barış Murat Yağcı ile sevgili olmuşlar ve ikili yine garip davranışları ile magazinden inmemişlerdi.

Barış murat Yağcı'nın çıkardığı kitap sonrası ayrılan ikiliden Nisa Bölükbaşı aşkını çabuk unuttu ve gönlünü sörfçü Süleyman Atli'ye kaptırdı. 

Survivor elemelerinde tanıştığı öğrenilen video içerik üretici ve sörfçü Suleyman Atli ile Nisa Bölükbaşı aşkı magazine düştü. Sosyal medyad hesabından sıkça sörf videoları paylaşan Suleyman Atli’ye, Nisa Bölükbaşı da eşlik ediyor.

SÜLEYMAN ATLİ KİMDİR?

Muğla'lı olan Süleyman Atli son dönemde Instagram hesabından sörf tahtası üzerinde paylaştığı videolarla dikkat çekiyordu. Bu videoların yabancı içerik üreticilerinden aldığını da unutmamak gerek tabii.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@