TV8'in reyting rekortmeni yarışması O Ses Türkiye yeni jüri üyesi Edis Görgülü mü oldu?

O Ses Türkiye yarışmasının yeni jüri üyeleri kim olacak? O Ses Türkiye yarışması bu sene jüri üyeleri ile adından söz ettirecek. 

TV8'in reyting rekortmeni yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye yeni sezonda da adından söz ettirecek. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği ve ünlenmeye çalıştığı yarışma programı bu sene yeni jüri üyeleri ile seyirci karşısına çıkacak. 

Yeni yayın dönemi için yeni jüri üyeleri için kolları sıvalayan Acun Ilıcalı'dan jüri koltuğu için yeni isim! 

O Ses Türkiye yarışması için TV8 patronu Acun Ilıcalı jüri koltuğuna Haluk Levent'i istemişti. Yakın dostunu ikna etmeye çalışan Acun Ilıcalı'nın ikinci tercihi de belli oldu.

Geçtiğimiz sene Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'lü jüri üyeliği çok konuşulan O Ses Türkiye yarışması yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

o-ses-manset_68932055d9dbae50fe5b

Bu sene Exxen'e büyük bir yatırım yapan Acun Ilıcalı TV8 kanalını da yeniden canlandırmak için reyting rekortmeni yarışmalarına ses getirecek isimler almayı planlıyor. 

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var... Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var...

Yıllardır ilk bölümden beri yer alan Hadise'nin bu sezon yarışmadan ayrılacağı açıklanmıştı. Acun Ilıcalı'nın yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında bomba isimler getirmeyi planladığı öğrenildi. Onlarda birinide genç popçu olduğu konuşuluyor.

Acun Ilıcalı'nın Haluk Levent olmazsa ikinci tercihinin Edis Görgülü olduğu konuşuluyor.

Genç kızların sevgilisi Edis Görgülü'den 2. bir Murat Boz - Athena Gökhan performansı bekleyen Acun Ilıcalı'nın jüri koltuğuna genç popçu Edis'i oturtacağı konuşuluyor.