31 Aralık akşamı TV8 ekranlarında O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümü ekranlara gelecek. birbirinden ünlü isimlerin şarkılarıyla renk katacağı gecenin konuklarından biri de son dönemin gözde çifti Hande Erçel ile Kerem Bürsin olacağı iddia edildi.

31 Aralık akşamı TV8 ekranlarında O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümü ekranlara gelecek. birbirinden ünlü isimlerin şarkılarıyla renk katacağı gecenin konuklarından biri de son dönemin gözde çifti Hande Erçel ile Kerem Bürsin olacağı iddia edildi. Bu akşam çekimleri yapılan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünden görüntüler sosyal medyada yer alırken, Hande ve Kerem'in olmaması herkesi meraklandırdı. Sosyal medyada O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Hande Erçel ile Kerem Bürsin neden yok? aranmaya başladı. İşte detaylar...

Yaz aylarından bu yana Sen Çal Kapımı dizisinde boy gösteren ve aralarındaki uyum çok beğenilen Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde sahne alacağı öne sürüldü. Bu akşam 31 Aralık akşamı yayınlanacak bölümün çekimleri yapılırken; stüdyo seyircileri o anları sosyal medyadan paylaşmaya başladı. Öte yandan herkesin merakla beklediği Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in sahneye çıkmaması merak konusu oldu. İkiliyi bekleyenler Hande Erçel ile Kerem Bürsin O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde neden yok? sorusuna yanıt aramaya başladı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Hande Erçel ile Kerem Bürsin neden yok?


Normalde jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk'ün oturduğu O Ses Türkiye yeni sezonda ekranlara gelmiyordu. Pandemi nedeniyle stüdyoya seyirci alınamayacağı için bu yıl programı yayınlamak istemeyen Acun Ilıcalı, izleyicilere yılbaşı sürprizi yaptı. 31 Aralık akşamı yine ünlü isimlerin sahne alacağı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel ekranlara gelecek.

Demet Özdemir, Ayça Ayşin Turan, Hakan Çalhanoğlu, İbrahim Çelikkol, Burcu Özberk gibi isimlerin şarkı söyleyeceği gecede Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in de sahne alacağı söylenmişti. Ancak beklenilen olmadı ve O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünün ifşalarında görüntülenmediler. Bu durumun nedeni merak edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama gelmese de O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'de geçtiğimiz yıllarda yapımcılarla Acun Medya arasında sıkıntılar yaşanmıştı. Tahminlerimize göre; şimdilerde Sen Çal Kapımı'da rol alan Hande ve Kerem için de benzer bir durum oldu. Ya da Hande ile Kerem'in bir işi çıktığı için O Ses Türkiye Yılbaşı Özel çekimlerine gidemediler.


Hande Erçel ile Kerem Bürsin sevgili mi?


Sen Çal Kapımı dizisinde partner olduklarından bu yana haklarında aşk dedikoduları çıkan Hande Erçel ile Kerem Bürsin her seferinde bu iddiaları yalanladı. İkisinin de hayatlarında kimse olmayan oyuncu ikilinin aralarında bir şeyler olacak mı izleyip göreceğiz.