Şarkıcı Ömür Gedik kırmızı et hakkında yaptığı açıklama sonrasında sosyal medyada TT listesine yukarıdan giriş yaptı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kullanıcıların tepkisini çeken Ömür dedik şu sıralar en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Peki, Ömür Gedik kırmızı et olayı ne? Ömür Gedik ne dedi? Ömür Gedik neden tepki çekti?

Şarkıcı Ömür Gedik sosyal medya hesabından yaptığı kırmızı et yorumu ile sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Et ve Süt Kurumu tarafından et fiyatlarına %48'lik zam yapılması sonrasında 1 kilogram kıymanın kilosu 56 liradan 83 liraya 1 kilogram kuşbaşı etin fiyatı ise 62,52 liradan 92 liraya yükseldi. Sosyal medya kullanıcıları söz konusu zamlar için tepkilerini dile getirirken Ömür Gedik ise yaptığı açıklama ile bu defa şimşekleri üzerine çekti. Peki, Ömür Gedik kırmızı et yorumu ne? Ömür Gedik ne dedi?

Ömür Gedik’in kırmızı et yorumu

Et ve Süt Kurumu tarafından kırmızı ete zam yapılması sonrasında sosyal medya kullanıcıları Twitter'da tepkilerini dile getirirken Ömür gedikten hiç Beklenmeyen bir yorum geldi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ömür Gedik, "Kırmızı et daha da pahalılansın, hayvanlar kurtulsun, insanlar daha sağlıklı olsun" ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Olay Kaan Yıldırım Suçlaması! İddialar Ortada Uçunca Mehmet Dinçerler de Dahil Oldu! Hande Erçel Aşkı Sert Yalanlandı! Olay Kaan Yıldırım Suçlaması! İddialar Ortada Uçunca Mehmet Dinçerler de Dahil Oldu! Hande Erçel Aşkı Sert Yalanlandı!

omur-gedik-kirmizi-et-olayi-ne-omur-gedik-ne-dedi-neden-tepki-cekti-2

Sosyal medya kullanıcılarından sert tepki

Ömür Gedik bu yorumu yaptıktan sonra sosyal medya kullanıcılarından sert tepki gördü. Birçok kullanıcı Ömür Gedik’in geçmişte yaptığı açıklamaları da hatırlatırken Özellikle daha önce hayvan tüyünden yapılmış kıyafetler giydiğini dikkat çekti. Şu sıralar Ömür Gedik Twitter'da TT listesinde üst sıralarda yer alıyor. Özellikle insanların pahalılık nedeniyle geçim sıkıntısı çektiği bu günlerde böyle bir talihsiz açıklamayı yapan Ömür Gedik ise hala geri adım atmış değil.