Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül yasak görüntüleri ile sosyal medyanın gündeminde. Geçtiğimiz günlerde erkek kardeşinin şiddeti olay olan Mahsun Kırmızıgül, yasak görüntüleri ile sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Gözden kaçırmayın

Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi? Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi?

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün sosyal medyaya düşen yasak aşk ifşa görüntüleri olay oldu. Mahsun Kırmızıgül, Bu görüntüler sonrasında yuvasından da oldu. İddiaya göre ünlü şarkıcıyı eşi Ece Binay görüntüler sonrasında evden kovdu ve boşanma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde de Mahsun Kırmızıgül'ün erkek kardeşi eşine uyguladığı şiddetle gündeme gelmişti. Bugün de Mahsun Kırmızıgül'ün ifşa görüntülerinin ortaya çıkması ile birlikte sosyal medya kullanıcıları pes dedi.

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül 2016 yılında Los angeles'ta Ece Binay ile hayatını birleştirmişti. Çiftin bu evlilikten birde Lavin adını verdikleri kız çocukları dünyaya gelmişti. İddiaya göre ünlü şarkıcının evliliği ihanet iddiaları ile sarsıldı. Mahsun Kırmızıgül'ün yasak aşk ifşa görüntüleri basına da yansıdı. Magazin gündemini çalkalayan haber sonrasında Ece Binay’ın Mahsun kırmızıgül'e evden kovduğu ve boşanma kararı aldığı öne sürüldü.

once-kardesi-olay-oldu-simdi-kendisi-mahsun-kirmizigul-yasak-ask-ifsa-goruntuleri-rekor-kirdi-2

6 yıllık evlilik yıkılıyor

Mahsun Kırmızıgül bir dönemin en çapkın isimlerinden biriydi. Hatta Seda Sayan'la yaşadığı aşk çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı bundan 6 yıl önce Şubat ayında Los angeles'ta Avukat Ece Binay ile nikâh Masasına oturmuş ve mutlu bir yuva kurmuştu. Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay çiftinin Lavin adını verdikleri Bir de kız çocukları dünyaya gelmişti. Ancak ünlü şarkıcının mutlu yuvasında nazar değdi. Alınan bilgiye göre Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşanma kararı aldı.

Mahsun Kırmızıgül yasak aşk ifşa görüntüleri sosyal medyaya düştü

6 yıldan beri devam eden mutlu evliliği bitiren ise Mahsun Kırmızıgül'ün yasak aşk ifşa görüntüleri oldu. Ünlü şarkıcının Genç bir kadınla samimi görüntüleri magazin basınını da çalkaladı. Görüntülerde genç bir kadın Mahsun Kırmızıgül'ün saçlarını okşuyor. İddiaya göre bu görüntüler sosyal medyaya ve basına yansıdıktan sonra Ece Binay eşini evden kovdu ve boşanma kararı aldı.