Pantene Altın Kelebek 2021 ödül töreni gerçekleşti. En İyi Romantik Komedi çifti ödülünü alan Sen Çal Kapımı partnerleri Hande Erçel ve Kerem Bursin neden törende yer almadı?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Pantene Altın Kelebek 2021 Ödül Töreni 47.'si görkemli bri geceyle gerçekleşti. Ödül alan isimler sosya medayda TT oldu.

Merakla beklenilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini 47. kez buldu. Gecede ünlü isimler şık kıyafet ve saçları ile dikkat çekti. Törende ödül konuşmaları da adından söz ettirdi.

Pantene Altın Kelebek 2021 Ödülleri'nde Romantik Komedi alanında en iyi dizi FOX TV'de geçtiğimiz sezon final yapan Sen Çal Kapımı dizisi oldu. 

Dizinin geçtiğimiz iki seneye damga vuran ve hayatlarında adeta başka bir dönem açılan Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti en iyi romantik komedi çifti ödülünün sahibi oldu.

Ancak HanKer fanları hayal kırıklığı yaşadı. Pantene Altın Kelebek Romantik Komedi En İyi Çift ödülünün sahibi Hande Erçel ve Kerem Bursin Neden Ödülü Almaya Gelmedi? Hande Erçel ve Kerem Bursin neden yoktu?

Hande Erçel ve Kerem Bursin çifitnin çekimleri nedeniyle ödül almaya gelemedikleri ödülün daha sonra verileceği açıklandı. Bu durum bazı hayranlar tarafında hoş karşılanmadı ve kendilerine saygısızlık yapıldığını öne sürdü.