Instagram’da takipçilerine verdiği yanıtlarla magazin gündeminde kendisine yer bulan Pınar Altuğ yine elini korkak alıştırmadı…

Şimdilerde herhangi bir yapımda rol almasa da sosyal medyadaki faaliyetleriyle adından sık sık söz ettiriyor magazin gündeminde Pınar Altuğ. 47 yaşındaki ünlü isim Çocuklar Duymasın diziden canlandırdığı Meltem karakteriyle hafızalara kazındı. Onun dışında da pek çok dizi de rol alan Pınar Altuğ bu roller akıllara kaldı… Katıldığı güzellik yarışması sonrası hayatını değişen isimlerden biri de Pınar Altuğ. Henüz gencecik yaşlarda güzellik yarışmasına katılan ve derece alan Pınar Altuğ aynı zamanda özel hayatıyla magazin gündeminde kendisine yer bulan isimlerden birisi oldu. Ancak Pınar Altuğ’un kariyeri aynı zamanda pek çok skandalla da dolu.

ASKERDEKİ KOCASINI ALDATTI

İlk evliliğini Umut Elçioğlu ile yapmıştı Pınar Altuğ. O dönemin en gözde isimlerinden biri olan Pınar Altuğ’un düğünü de, evliliği de hayli göz önündeydi sürekli. Görkemli bir törenle evlenen Pınar Altuğ’un düğününden gelinliğine kadar pek çok detay günlerce konuşulmuştu. Ancak ne olduysa Umut Elçioğlu askere gittikten sonra oldu. Askerliği sırasında izin alıp eve gelen Umut Elçioğlu, Pınar Altuğ’u yatakta bir başkasıyla bastı. Pınar Altuğ ve sevgilisi neye uğradığını şaşırken, Altuğ’un sevgilisi camdan kaçtı. Bu magazin skandalı günlerce konuşuldu. Tabi ki Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu evliliği de sona erdi. Ancak sona eren bir şey daha vardı. O dönem Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakterine veren ve ekranlardan fırtınalar estiren Pınar Altuğ bu skandal sonrasında Çocuklar Duymasın kadrosundan kovuldu. Yerine gelen isim ise Zeynep Tokuş oldu. Zeynep Tokuş’un gelmesinin ardından dizi çok sürmedi ve final yaptı.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

YENİDEN ÇOCUKLAR DUYMASIN

Birkaç yıl sonra yeniden başladı Çocuklar Duymasın. Bu kez skandalının etkileri dinen Pınar Altuğ da kadroya geri dönmüştü. Ayrıca Pınar Altuğ’un uğruna evliliğini bitirdiği sevgilisiyle de ilişkisi bitmişti. Derken Pınar Altuğ bu kez gönlünü kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan’a kaptırdı. İkilinin ilişkisi çok sürmeden evlilik haberleri geldi ve Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan bir anda Türkiye’nin gıptayla baktığı çiftlerden biri oldu.

‘HOŞLANIYORUM AMA YALATMIYORUM’

Şu sıralarda takipçilerine verdiği cevaplarla gündeme gelen Pınar Altuğ bu kez de köpek sevgisiyle takdir topladı. Köpek severken fotoğraflarını paylaşan Pınar Altuğ bir takipçisinin ‘Ben de hayvan severim ama köpeğe yüzümü yalatmaya karşıyım’ yorumuna yanıt verdi ve ‘Ben karşı değilim ama hoşlanmıyorum ve yalatmıyorum’ dedi.