Son dönemin parlayan yıldızları Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun dizi setinden gelen kareleri korkuttu...

Her ne kadar reyting kaygısı ile final yapsada Üç Kuruş dizisi ile adeta efsane bir oyunculuk sergileyerek kendisine ayrıca hayran bırakan başarılı isim Uraz Kaygılaroğlu ve fenomen haline gelen Yargı dizisi ile yıldızını parlatan güzel Pınar Deniz Disney Plus için çekilen Avcı isimli dizide başrolde yer almaya başlamışlardı ki, sosyal medyaya düşen karelerle paniik yarattılar.

Çekimleri süren dizi merakla beklenirken, yıldız oyuncuların dizinin setindeki fotoğrafları sevenlerini korkuttu.

Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe! Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe!

Uraz Kaygılaroğlu, Pınar Deniz ile yeni bir diziye başlıyor!

Sosyal medyada ortaya çıkan fotoğraf, iki oyuncunun hasta oldukları düşüncesini doğururken haylazlığı ile de bilinen Uraz Kaygılaroğlu karışıklığa son verecek açıklamayı not olarak düştü.

“Pınar bana vitamin ısmarladı” notu ile paylaşım yapan Kaygılaroğlu, sadece vitamin serumu aldıklarını açıklarken aslında, bir iki haftalık dinlenmenin ardından yeniden bir başka sete başlayan her iki oyuncunun da yoğun bir çalışmaya başlamaları sonrası güçsüz düştüklerini göstermiş oldu.