Deniz Uğur'dan eski eşi Reha Muhtar hakkında 13 yaşındaki kızına şiddet iddiası mahkemede karara bağlandı.

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, bir dönemin en ünlü sunucularından olan eski eşi Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızlarına şiddet uyguladığını iddia ederek konuyla ilgili İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu.

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!

90'ların Ünlü Sunucusu Reha Muhtar'ın Televizyonun En Büyük Trollü Olduğunun Kanıtı 12 Gafı

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Deniz Uğur, kızıyla ilgili darp raporu alıp İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvururken mahkemeye sunduğu dilekçede eski eşi Reha Muhtar'ın, 13 yaşındaki kızını dövdüğünü ve ellerini ısırdığını belirtti.

Deniz Uğur'un dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

Deniz Uğur uzaklaştırma aldırdı: Reha Muhtar kızımıza şiddet uyguladı

“Şikâyetçi olduğum reha muhtar benim çocuklarımın babasıdır. Kendisiyle uzun zamandır ayrıyız. 2 müşterek çocuğumuz bulunur. Çocukların velayeti babalarındadır. İstanbul Aile Mahkemesi kararıyla şahsi münasebet günü 12.09.2022 tarihinde çocuklarım Mina Deniz ve Poyraz Deniz’i Tarabya’da bulunan okullarından aldım.

Birlikte eve geldik akşam saatlerinde ikamette bulunduğum sırada kızım Mina babası Reha’nın önceki cuma günü kendisini çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta bu sefer çok kötü dövdü diyerek önceki davranışlarını teyit etmiş oldu. Zaten Mina babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikâyetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikâyetinden vazgeçti.
Çocuk bana vücudundaki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm. Çocuk hafta sonu babasının evine döneceği için çok tedirgin ve korkuyordu. Bana ‘Eğer babamdan şikâyetçi olursan beni öldürür’ dedi.

Bu konuşmalar sırasında yalnızdık kızımı sakinleştirip Kavacık Medistate Hastanesi’ne götürdüm. Kızımı orada muayene eden doktor bile çocuğun korktuğunu ve psikolojisinin bozuk olduğunu anladı. Bu durumu bana aktardı. Kızımın ikiz kardeşi oğlum Poyraz da tamamen içine kapanmış durumda…''

Mahkeme Reha Muhtar’a 1 aylık uzaklaştırma kararı verdi.