Fox TV’de yaz dizisi olarak ve bir romantik-komedi olarak ekranlarda beklenen Kusursuz Kiracı şaşırtı. Hem gerilim hem de uyarlama çıktı.

Romantik beklerken gerilim dizisi çıkan Kusursuz Kiracı Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün başrolleri ile dikkat çekerken hakkında sonradan ortaya çıkanlar şaşırttı.

Uzun süredir setlerden uzak olan Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz'i buluşturacak dizi bir yaz yapımı olarak da romantik-komedi olarak bekleniyordu ancak dizinin tanıtımını seyredenler adeta şaştı kaldı.

Çekimlerine aylar önce başlanan ancak birtürlü yayın tarihi açıklanmayan Kusursuz Kiracı sonunda Fox TV ekranlarında “çok yakında” ibaresiyle tanıtıma başladı.

Kusursuz Kiracı oyuncuları! Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kusursuz Kiracı oyuncu kadrosu - Son Dakika Magazin Haberleri

Ancak bu tanıtımı seyreden izleyiciler önce Kusursuz Kiracı'nın romantik ve eğlenceli bir dizi olmadığını sonrasında ise tanınan kareler ile bir Güney Kore uyarlaması olduğunu gördüler.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Dizi tanıtımı sonrası akıllar karışıp Kusursuz Kiracı romantik mi gerilim mi soruları başlarken Güney Kore yapımı Strangers From Hell dizisini seyredenler haberi paylaştı.

FOX | Dizi İzle - Kusursuz Kiracı

Kusursuz Kiracı’nın Güney Kore yapımı Strangers From Hell dizisine benzerliğine dikkat çekenler bunun bir Türk uyarlaması olduğuna emin olarak, dizinin yapımcısı MF Yapım’ın buna dair neden resmi bir açıklama yapmadığını sorguladı.

2019 yılında Güney Kore’de yayınlanan ve başarılı bir gerilim olan Strangers From Hell dizisinin hikayesinde ise büyük şehre göç eden vehenüz yeterince para kazanamadığı için ev kiralamak yerine bir pansiyonda kalmaya karar veren gencin, kısa süre sonra binada yaşayan diğer insanların garipliklerini keşfetmesi anlatılıyor.

Netflix Kore Dizisi Stranger From Hell Hakkında Bilgiler ve İzleyici Yorumları

Dilan Çiçek Deniz’in Mona, Serkay Tütüncü’nün de Yakup isimli birer gazeteciyi canlandıracağı açıklanan dizinin tanıtımına bakılırsa Stranger From Hell uyarlaması olduğu muhakkak.