Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çatıdan düşen kim? Selçuk öldü mü her yerde aranmaya başladı.

Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çatıdan düşen kim? Selçuk öldü mü her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz 20 Ocak Çarşamba akşamı 14. bölümüyle ekranlara geldi. Selçuk'un Asya'ya saldırdığını itiraf etmesi için uğraşan Asya ve Nil amacına ulaştı. Ancak tam bu sırada Selçuk, bu planı öğrendi ve işler Arap saçına döndü.

Sadakatsiz yeni bölümde; Ali'nin hırsızlık yaptığının ortaya çıktığı yeni bölüme Selçuk damga vurdu. Nil ile yeniden birlikte olabileceğini düşünen Selçuk, durumun böyle olmadığını her şeyin Asya ve Nil'in oyunu olduğunu öğrenmesi onu çıldırttı. Nil'in peşine düşen Selçuk onu buldu. Kovalamaca sırasında çatıya çıkan Nil ise düşmesin diye Volkan ve Selçuk çırpınırken; biri çatıdan düştü. Peki Sadakatsiz çatıdan kim düştü? Düşen Selçuk mu? Selçuk öldü mü


Sadakatsiz çatıdan kim düştü?


Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinin son bölümünde, Nil'i kurtarayım derken Selçuk çatıdan düştü. Ancak Selçuk ölmeyecektir. Çünkü Selçuk dizideki kötü karakterlerden biri, oldukça da seviliyor. Yani özetle Selçuk en fazla ağır yaralanacaktır. Ancak bu durum Asya ve Nil'in vicdan azabı çekmesine sebep olabilir.

Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Selçuk'un çatıdan düşmesiyle biten Sadakatsiz son bölüm ardından Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı çıktı mı? merak edildi. Ancak Sadakatsiz yeni bölüm tanıtımı henüz yayınlanmadı. Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.