Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisi bugün yayın akışında yer almadı. Yeni bölüm sezon finali fragmanında şok üzerine şok! Asya ve Volkan barıştı!

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 10:31 02.06.2021 - 14:38 Ece Sahan

Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz hafta 30. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Derin kendini tamamen etkisiz hale getirmişti. Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen dizi de seyiricye şok üzerine şok!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümünü bekleyenlere kötü haber. Sadakatsiz 26 Mayıs 2021 Çarşamba 31. bölüm yayın akışında yer almadı. Sezon finali fragmanı ise seyiricinin ağzını açık bıraktı. 

Sadakatsiz izleyicileri Sadakatsiz bugün neden yok? Sadakatsiz kaldırıldı mı? diye araştırmaya başlarken sezon finali fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz sezon finali fragmanında şok üzerine şok! Sadakatsiz sezon finalinde neler olacak? Büyük sürprizler!

SADAKATSİZ BUGÜN YOK!

Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Gözde Seda Altuner, Taro Emir Tekin gibi isimlerin yıldızlaştığı Sadakatsiz dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlar gelmeyecek. Sadakatsiz dizisi 31. bölüm fragmanı ise büyün heyecanı ile paylaşıldı. Ancak sezon finali fragmanında seyirciye kötü sürprizler var!

Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü ile haftaya 2 Haziran Çarşamba günü ekranlara gelecek. Sadakatsiz 31. bölüm fragmanı ise oldukça ilginç!

Dizinin son 30. bölümünde Derin iyice kendini kaybederek Asya'yı Ali'nin doğum günü partisinde babasının annesini aldattığı kadın Asya'yı çağırarak rezil etmeye çalışmış ancak kendisi rezil olmuştu. İzleyiciler Derin'in bu hasta halini herkesin görmesi sonrası Derin'ina artık diziye nasıl bir etkisinin olacağını merakle beklerken yeni bölüm fragmanında şok üzerine şok yaşandı!

ASYA VE VOLKAN BARIŞTI MI?

Sezon finali çok şaşırtacak denilen diziden ilk fragman geldi. Dizinin fragmanında yine bir rüya izliyoruz denilen sahneler yer aldı! Flashbacklerden oluşan fragmanda Asya ve Volkan'ın barıştığı görülüyor!

Sadakatsiz 31. bölüm sezon finali fragmanında Asya ve Volkan yeniden barışıyor! Fragmanın diğer kesitleri ise sadace eski bölümlerin flasback'i olarak görülüyor.

Sadakatsiz izleyicileri fragmada dair hiçbir şey anlamadıklarını dile getirirken, Asya ve Volkan'ın yeniden başlama gibi bir şansı olamadıklarını bunların bir rüya yada eski olduklarını iddia etti.

İzleyiciler "Yasak Elma gibi rüya mı izleyeceğiz, her şey rüya mıydı? Bu nasıl olabilir?" yorumları ile tepkilerini dile getirdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@