Kanal D ekranlarında başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde son dönemlerde Yaprak Dökümü yaşanmıştı. Her bölümüyle büyük ses getiren dizide bir karakterin daha Vedası söz konusu olabilir. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında dizide derin karakterinin akıbeti merak edilmeye başlandı. Peki, Sadakatsiz derin ölüyor mu diziden ayrılacak mı? Sadakatsiz dizisi Melis Sezen ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında ilgi ile takip edilen Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta çarşamba Akşamları ekranlara gelen dizi ekran başındaki eklemeye devam ederken yeni bölüm daha de heyecanlı olacak gibi görünüyor. Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanında derin karakterinin olduğu görülüyor. Diziyi yakından takip eden izleyicileri de arama motorunda Sadakatsiz derin ölüyor mu diziden ayrılıyor mu sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Melis Sezen Sadakatsiz den ayrıldı mı?

Sadakatsiz dizisi derin ölüyor mu diziden ayrılıyor mu?

Kanal D'de her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz dizisinden yeni bölüm fragmanı geldi. Yeni bölümde Volkan ve derin arasında yaşanacaklar izleyicileri hayrete düşürecek. Çünkü Volkan bir küvet içerisinde eşi Derin’i boğmaya çalışıyor. Yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler ise Derin’in akıbetini merak etmeye başladı. Birçok kişi Sadakatsiz yeni bölümde derin ölüyor mu sorusunun yanıtını araştırıyor.

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Melis Sezen Sadakatsiz’den ayrıldı mı?

Sadakatsiz dizisinde başarılı oyunculuğu ile büyük ses getiren Melis Sezen'in diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. Yeni bölüm fragmanını gören izleyiciler Melis Sezen'in diziden ayrıldığını düşündü Ancak şu an için böyle bir gelişme söz konusu değil. Sezon sonunda final yapacak olan dizide Melis Sezen finale kadar devam edecek.