Bu akşam 10. bölümü yayınlanacak olan Sadakatsiz dizisi hakkında final iddiaları ortaya atıldı.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Bu akşam 10. bölümü yayınlanacak olan Sadakatsiz dizisi hakkında final iddiaları ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialar sonrasında Sadakatsiz dizisi final mi yapacak soruları izleyenlerin ana konusu oldu. Merakla araştırmaya devam eden ve yapım ekibinden bir açıklama bekleyen vatandaşlara sonunda bekledikleri açıklama geldi. Sadakatsiz ne zaman final yapacak ? Sadakatsiz final mi yapacak ?Sadakatsiz dizisi BBC Studios'un 'Doctor Foster' isimli dizisinin Türkiye uyarlamasıdır. İzleyenlerde dizinin başka bir diziden uyarlama olduğunu bildiği için senaryosu konusunda da az çok bilgi sahibiler. Dizinin sevenleri dizinin final yapmasından çok korkuyor. Geçtiğimiz günlerde dizi setinde pandemiden dolayı aksaklık yaşanmıştı. Bu aksaklık sonucunda dizinin sevenleri dizinin final yapacağı düşünüp büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak hem Kanal D hem de yapım ekibi Sadakatsiz dizisinin sadece o haftaya özel yayında olmadığını belirtti.

Yapım ekibi ve Kanal D ise Sadakatsiz'in final yapıp yapmayacağı konusunda henüz yazılı bir açıklama yapmadı. Ancak dizinin final yapması bu sezon için pek mümkün görünmüyor. Dizini Asya'sı ve Volkan'ı arasında gerilim duracağa benzemiyor. Daha uzunca haftalar Asya ve Derin arasındaki çekişmeyi izleyeceğiz.