Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu dizinin başladığı ilk bölüm itibarı ile merakla aranmaya her bölüm devam ediyor. Geçmişte yaşadığı travmalara ve rahatsızlıklarına bağlı olarak Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğuna dayalı olarak ilerleyen dizide, şu s

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu dizinin başladığı ilk bölüm itibarı ile merakla aranmaya her bölüm devam ediyor. Geçmişte yaşadığı travmalara ve rahatsızlıklarına bağlı olarak Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğuna dayalı olarak ilerleyen dizide, şu sıralar Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu rolünü kim canlandırıyor,  başarılı oyuncu kim sorularının yanıtlarını almak istediğinizdne eminiz. İrem Kübra Bakırtaş kimdir?

TRT 1 ekranlarının ilk bölümü tutmasa da ikinci bölümü itibariyle rekorları kıran ve travmalarla dolu bir ailenin hayatının anlatıldığı OGM pictures imzalı Masumlar Apartmanı dizisinde, Masumlar Apartmanı Safiye karakteri gündemde olan bir karakter olmaya Her bölümde devam etmekte.

Bilindiği üzere psikolojik rahatsızlıkların önde gelen iki nedeni vardır. İlk olanı genetik olmakta iken ikincisi de yaşantıların ve geçmişin etkileri olarak söylenmekte iken Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu psikolojik sorunlarla dolu geçmişi ve aile fertleri üzerinde devam ediyor.  Masumlar Aartmanı 4 kardein de psikoloij sorunlarının temeli annelerinin de obsesif ve depresif her birinin farklı ruhsal hastalıkları olması olarak belirlenirken, en büyük abla Safiye içinde durum öyledir. ve İnsanı şu malum virüs döneminde el yıkamaktan soğutan sahnelere şahitlik ettiğimiz Masumlar Apartmanı Safiye  karakteri de  annesi gibi öyle bir insandır. Obsesif bozukluğunda yaşadığı sorunların temelinde esasında cinsellik vardır. Aslında ellerini yıkayarak cinsellikten arınan Safiye geçmişi ile bu akşam birlikte olacaksınız .  temizlik yaparken pislikten değil cinsellikten arınıyor aslında.  Genç yaşta annesini kaybeden Masumlar Apartmanı Safiye annesinin yasını tutmayı hiç bırakmamış ve aynı annesinin  her şeyini taklit ediyor. Ona ne kadar kızsa da onun gibi davranıp kıyafetlerini falan giyiyor.

Safiye'ye aşık olmak bile yasak . Onun için annesi zamanında altına kaçırdı için cinsel organını bile yakmışken, Bu kadar takıntılı bir ailede yaşayan büyüyen en büyük abla Safiye'nin durumunun da bulunduğu ortamına göre olduğunu söyleyebiliriz.

Peki bu akşam bizlerle tanışacak olan Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu kim canlandırıyor?

Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu karakteriyle karşımıza çıkan isim İrem Kübra Bakırtaş olmakta iken kendisi Medya sektöründeki ilk rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Yusuf Güney gün ajansına bağlı olan Masumlar Apartmanı Safiye çocukluğu İrem Kübra bakırtaş evvelinde Gillette Venüs reklamı ile bizlerle birlikte olmuş iken masumlar Apartmanı Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakterini çocukluğu rolü karşımıza çıkmaktadır.