Dolandırılan ünlüler listesine Şahan Gökbakar da eklendi. Şikayetçi oldu

Geçtiğimiz günlerde hem evine, hem de iş yerine özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdığını belirten ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kendini firma müdürü olarak tanıtan Doğanay K. adlı şahıs tarafından arandığını, yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirtip servis ücreti talep ettiğini ve kısa süre sonra dolandırıldığını anladığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı? Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı?

Şahan Gökbakar Meclis lokantasına ait adisyonu paylaştı: Bu gerçek mi?

Gökbakar'ın özel bir TV sistemi aboneliği devam devam ederken kendisini söz konusu platformun Marmara Bölge Müdürü olarak tanıtan Doğanay K., VİP hizmeti sunduklarını ve platform tarafından yönlendirildiğini beyan ederek Gökbakar'ı aradı ve ünlü komedyen de satın aldığı özel bir TV sistemi aboneliği çalışanı tarafından arandığını zannederek kişisel bilgilerini paylaştı.

Talep ettği hizmet faturası gelmeyince kısa süre içerisinde çalışanın ve platformun böyle bir hizmeti olmadığını öğrenen Gökbakar, kendisini arayarak kişisel bilgilerini ele geçiren şahıstan şikâyetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.(Sabah)