Sana Söz dizisi final mi yapıyor? Ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

 03 Medya'nın yapımını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu Star Tv'nin büyük umutlarla başlattığı Sana Söz dizisinden dizi severlere üzen iddia ortaya atıldı.

Başrollerini  Erkan Petekaya ve Nehir Erdoğan paylaştığı Star Tv ekranlarında yayınlanan Sana Söz dizisinin final yapacağı iddia edildi. 

Başarılı  oyuncu  Erkan Petekkaya, son olarak Kırmızı Oda isimli dizide rol almış ve Sadi karakterine hayat vermişti. Nehir Erdoğan ise  Benim Adım Melek isimli dizide rol almıştı. İklil Suçlu dizisi ile ekranlara geri döndü. Fakat dizinin düşük reytingler nedeni yüzünden final yapacağı gündeme geldi.

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Erkan Petekkaya Ömer isimli bir emniyet amirini, Nehir Erdoğan ise bir televizyon programı sunucusuna hayat verdiği Sana Söz dizisinin şu ana kadar toplam 5 bölümü yayınlandı. Yayınlanan son bölümde de görüldüğü üzere dizinin reytingi oldukça düşük. Dizinin yapımından final iddialarına henüz yanıt gelmedi. Fakat bu reytinglerle dizinin devam etmesi mümkün gözükmüyor. Bu nedenle finalin yakın zamanda gelmesi bekleniyor.