Son Yaz dizisinde eski eşi Birce Akalay ile birlikte rol alacak olan Sap Levendoğlu vazgeçti. Ünlü oyuncunun daha başlamadan projeden ayrıldığı ortaya çıktı.

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinin sezon finali sonrasında yeni isimlerin kadroya dahil olduğu açıklanmıştı. Dizide ölerek veda eden Canan karakterinin yerine güzel oyuncu Birce Akalay gelirken, aynı zamanda eski eşi Sarp Levendoğlu’nun da projeye katıldığı bilgisi verilmişti. Hatta eski çift Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın aynı projede olacak olması izleyenleri bir hayli şaşırtmıştı. Gelen son dakika haberine göre ise Sarp Levendoğlu daha çekimler başlamadan projeden ayrıldı.

BAŞROL OLMADIĞI İÇİN VAZGEÇTİ

Son olarak Savaşçı dizisinde Haydar Yüzbaşı karakteriyle başrolde yer alan Sarp Levendoğlu’nun Son Yaz dizisinde Cihan Sancaktar karakterine hayat vereceği konuşuluyordu. Ancak başarılı oyuncu iddiaya göre senaryoyu okuduktan sonra dizide oynamaktan vazgeçti. Sarp Levendoğlu’nun yeni rolü başrol olmadığı için kabul etmediği iddia ediliyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı oyuncu karakter arka planda olduğu için projeden çekildi.

sarp-levendoglu-son-yazdan-vazgecti-yerine-gelecek-isim-bile-belli-oldu-3

SON YAZ’A GELECEK İSİM BELLİ OLDU

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Son Yaz dizisine Sarp Levendoğlu’nun vazgeçmesi üzerine gelecek yeni isim de belli oldu. İddiaya göre O3 medya Cihan karakteri için başka bir dizisi olan Aziz dizisinde rol alması için anlaştığı Yılmaz Bayraktar’ı düşünüyor. Şu an için bu konuda kesin bir açıklama yapılmadı ancak yapım şirketinin Bayraktar’ı Aziz’den Son Yaz’a kaydırmaya karar verdiği iddia ediliyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

3 YIL ZAMAN ATLAMASI OLACAK

Son Yaz dizisinin yeni sezonu ise büyük heyecanla bekleniyor. Özellikle Canan’ın ölümü sonrasında dizide neler yaşanacağı merak ediliyor. Alınan bilgiye göre yeni sezonda Son Yaz dizisinde 3 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak. Yani Canan’ın ölümünden sonra Savcı Selim Kara ve ailesi biraz da olsa toparlanmış olacak. Selim Kara’nın Birce Akalay’ın hayat vereceği karaktere aşık olacağı da konuşuluyor. Son Yaz izleyicileri ise hala Canan’ın ölmemiş olma ihtimali üzerinde duruyor.