Seksenler Yaz projesi kaç bölüm süreceği dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Peki Seksenler Yaz ne zaman bitecek?

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi, yaz sezonu ile ekranlarda olmaya devam ediyor.

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaparak, bir müddet ara veren ve Haziran ayında yeniden ekranlara dönen dizinin ise yaz sezonunun kaç bölüm süreceği merak ediliyor.

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi yaz sezonuna  transferlere başlayarak önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel 'i kadroya dahil etti.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra ise en son  Mucize Doktor dizisinde yer alan usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Fenomen dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın kadroya yeniden katıldIı.

Burcu Altın Deprem ve Efe deprem TRT'in sevilen dizisi Seksenler kadrosuna katılan son isimler oldu. 

Seksenler Yaz ne zaman bitecek?

Seksenler Yaz toplam 13 bölüm olarak planlandı. Şimdiye kadar 5 bölüm yayınlanan Seksenler Yaz’ın 6. yeni bölümünü 5 Ağustos Perşembe akşamı izleyebilirsiniz.