Sen Çal Kapımı dizisinin 2. sezon hazırlıklarına başlandı!

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer alıdğı Sen Çal Kapımı dizisinin 2. sezon hazırlıkları başladı. Dizinin yeni sezon çekimleri başlıyor. Peki Sen Çal Kapımı hangi gün yayınlanaca ve ne zaman başlayacak?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Hande Erçel, Kerem Bursin, Evrim Doğan, Melisa Döngel, Anıl İlter, Neslihan Yeldan, Sarp Bozkurt gibi isimlerin yer aldığ Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara geri dönüyor. Dizinin yeni sezon çekimlerinin başladığı duyruldu. Peki dizi ne zaman başlayacak?

Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali bölümü önce yayınlanmamış ardından da kendi gününde kendi saatinde Savaşçı dizisi yayınlanmış ve dizi kendi gününde saat 22,45'te ekranlara gelmişti. Düşen reytingler nedeniyle final yapması beklenen dizi yeni sezon çekimleri ile dönüyor.

Sen Çal Kapımı Ne Zaman Başlayacak?

Sen Çal Kapımı yeni sezon hazırlıkları başladı. Maldivler'de çıktığı bedava tatil ve aşk itirafları ile gündem olan ve reklam aşkı yaşadıkları iddia edilen ikili merak uyandırmayı başardı. Sen Çal Kapımı yeni sezonun çekimleri başladığı duyurusu sosyal medyada TT oldu. Tüm sosyal medya ve magazin dizinin yeni sezonunu merakla bekliyor.

Dizinin ilk bölümü büyük ilgi görmüştü. Ancak sezonun başlaması ile Türk izleyicileri yine dram dizilerine yönelmiş ve dizi büyük reyting kaybına uğramıştı. Ancak yurt dışında ilgiyle takip edilen ve sosyal medya gücü olan diziye final yaptırılmamıştı. Ve dizi yeni sezonu ile ekranlara geleme hazırlanıyor. 

Dizinin hangi gün ekrana geleceği henüz açıklanmadı ancak gelen bilgiler pek iç açıcı değil. Yeni dizilere başlayan Fox Tv, diziyi gözden çıkardı. Öğrenilene göre Sen Çal Kapımı dizisinin sadece 1 ay süreceği öğrenildi. Dizi yeni sezona başladıktan 4 bölüm sonra ekranlara veda edecek gibi görünüyor.