Sen Çal Kapımı dizisi 32. bölüm izle! Sen Çal Kapımı 20 Şubat Cumartesi 2021 tarihinde yayınlanan 32.

Sen Çal Kapımı dizisi 32. bölüm izle! Sen Çal Kapımı 20 Şubat Cumartesi 2021 tarihinde yayınlanan 32. bölümü yayınlandı. Sen Çal Kapımı 32. bölüm Fox Tv izle! Sen Çal Kapımı 32. bölümü izle. Sen Çal Kapımı'da bu hafta Eda ve Serkan yakınlaştı. Sen Çal Kapımı 32. bölümü kaçıranlar yeniden izlemek için merakla bekliyor. Sen Çal Kapımı 32. bölümde neler oldu? Sen Çal Kapımı 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm detayları ile Sen Çal Kapımı 32. bölüm özeti 20 Şubat 2021 Cumartesi..

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da 32. Bölüm 20 Şubat Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluştu. Diziseverler heyecandan nefeslerini tutarak seyrettikleri Sen Çal Kapımı 32. Bölümde ekran başına kilitlendi. Şimdi Sen Çal Kapımı 32. Bölümü izleyemeyenler ve tekrar seyretmek isteyen diziseverler araştırmalara başladılar. Serkan ve Eda aşkı yeniden canlanacak mı? İkili arasındaki kara bulutlar dağılacak mı? Sen Çal Kapımı 32. Bölüm izle (20 Şubat Son bölüm) seçeneğiyle birlikte yeni bölümde yaşananlar ve tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

FOX TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren, sevilen dizi Sen Çal Kapımı, bu akşam 32. Bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin 32. Bölümü de büyük heyecana sahne oldu. İkili arasındaki aşk oyunu gerçeğe dönüşmüş, ancak evliliklerinin üzerinden az bir zaman geçince Serkan’ın başına gelen kötü olay her şeyi mahvetmişti. Şimdi Eda ve Serkan arasındaki toz bulutu kalkacak mı?

SEN ÇAL KAPIMI 32. BÖLÜM İZLEEda'nın evlilik açıklaması bütün herkesi şaşırtır. Serkan bu haber karşısında tepkisiz kalışını sürdürürken, Eda kendisinden emin bir şekilde adımlarını atmaya devam eder. Fakat bu esnada yaşanan beklenmedik bir gelişme Eda'yı zor durumda bırakacaktır. Eda'nın yoluna engel çıkaran bu gelişme karşısında Eda'nın vereceği tepki büyük bir merakla bekleniyor.

Serkan'ın açıklaması herkes için büyük bir şaşkınlık yaratmıştır, özellikle de Eda için. Aylardır aşkına tutunan Eda bu oluşan gelişme karşısında kararını yeniden gözden geçirmeye karar verir. Eda'nın en fazla desteğe ihtiyacı olduğu bu günlerde Deniz yine onun yanında ona destek olacaktır. Serkan hatırlamadığı o bir sene içerisinde neler olup bittiğini anlamlandırmak için mücadele ederken Eda'yı da merak eder. Ayfer ve Alex ilişkilerini duyurma konusunda oldukça kararsızdır.

Selin'in gelişi yalnızca Eda'yı değil Ceren'i de rahatsız etmiştir. Melo arkadaşlarına destek olmak için elinden gelen mücadeleyi verir ancak bu çaba yetersiz kalır. Tüm bu olayların neticesinde Eda'nın sadece Serkan'la değil tüm arkadaşlarıyla ilişkilerinde sorunlar oluşacaktır. Aylardır Serkan'ın hayaliyle yaşayan Eda için Serkan'ın yaptığı açıklama adeta büyük bir hayal kırıklığına sebep olur. Eda tutunacak bir dal arar ve yanında Deniz'i bulur. Serkan, hatırlayamadığı bir sene içerisinde olan bitenleri anlamlandırmak için büyük bir savaş içerisindedir.

SERKAN EDA’YI KISKANIYOREda’nın Deniz’le evlilik kararını açıklamasının ardından Serkan’ın devreleri yanıyor. Serkan, ofiste Eda ile Deniz’i görmeye tahammül edemiyor ve “AŞK YASAKTIR” yazılı uyarılar bastırıyor. Eda bu uyarıların ne anlama geldiğini Serkan’a soruyor. Serkan ve Eda aşkı iyice restleşmeye gidiyor!

Serkan, Eda’ya, aralarında madem güçlü bir aşk varsa nasıl 1 günde başka biriyle evlenme kararı aldığını sorar. Eda “Bir günde silinip atılan aşk için bir gün daha mücadele etmek istemedim.” Yanıtını alır. Eda ve Serkan, yaşanan kaza sonrası dudak dudağa gelirler! Tüm bu yaşananlara Selin’de şahit olacaktır. Serkan ve Eda aşkı küllerinden doğacak mıdır? Üstelik Deniz ve Selin’in yaptığı yanlışlar hem Eda’yı hem de Serkan’ı daha da üzmeden? İzleyiciler merakla bu soruların yanıtını araştırıyor.

SELİN VE DENİZ AŞKI MI BAŞLAYACAK?Selin, Serkan ile Eda arasında görünmez bir bağ olduğundan bahseder ve ortağı Deniz’e birlikte ikilinin bir araya gelmesini engellemeleri gerektiğini söyler. Eda, Serkan’la baş başa kaldığında konu geçmişten açılır. Selin ise Serkan’dan hesap sorar ve çıldırır! Çıldırdığında Deniz’i öper! Bu şok hareketle birlikte Sen Çal Kapımı izleyicileri daha da heyecanlandılar. Serkan ve Eda tekrar bir araya gelecekler mi? Bu ikilinin arasını açmaya çalışan Selin ve Deniz de birlikte olacaklar mı?

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU

Hayatta ki tüm umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu olarak kalmasına sebep olan Serkan Bolat'la karşı karşıya gelmiştir. Serkan Bolat, kendisi ile iki ay nişanlı taklidi yapması karşılığında Eda'ya bursunu geri verme teklifinde bulunur. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de daha sonradan şartlar değiştiğinde kabul etmek mecburiyetinde kalır. İkisinin de karşılaştıkları andan itibaren hayatlarında pek çok şey değişmiştir.

SEN ÇAL KAPIMI 33. BÖLÜM FRAGMANI        

FOX ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de 32. bölümüyle izleyici karşısına geçti ve an itibariyle de sona erdi. Sen Çal Kapımı izleyicileri geleecek hafta 33. Bölümde neler yaşanacağını merak etmeye başladılar. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu da soruluyor. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm fragmanı yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalınız.