Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncusuna bıçaklı saldırı! Guzel oyuncu adeta ölümden döndü! Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismine komşusu bıçakla saldırdı! İşte detaylar;

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız oyuncusuna bıçaklı saldırı! Ülke son hafta da yaşanan olaylarda nereye gidiyor dedirtti!

Fox'un Cumartesi akşamları ilgiyle takip edilen romantik komedi eğlenceli Sen Çal Kapımı dizisinin güzel yıldızına yapılan bıçaklı saldırı pes artık dedirtti!

Komşusunun belediye işçilerine bıçakla yaralamasının ardından, bıçaklı saldırgana  polisi arayacağım diyen güzel yıldıza komşusu saldırdı!

BİZ NASIL ÜLKE OLDUK?

Bu hafta önce engelli bir adam park yuzunden dayakla öldürüldü, ardından çiğ köfte acılı diye bir şahıs genç çocuğu dövdü! Ardından şahsın yakınları çiğ köfteci dükkanına saldırdı! Diğer taraftan bir karı koca, nasıl sahip oldukları bilinmeyen onlarca köpeği birbirine parçalatarak video çekti. Bir başka engelli çocuk kedileri işkencelerle öldürürken babası devletten engelli maaşı almak için oğlunu tedavi ettirmeyi redederek tehditler savurdu. Bir başka şehirde bir araba bir sokak köpeğini kovalayıp ezip çöp kutusuna attı. Bir başka adam ise bir köpeği sopayla doverek öldürüp video çekti!

YILDIZ OYUNCUYA BIÇAKLA SALDIRDI!

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterini canlandıran güzel oyuncu Melisa Döngel, belediye işçilerini bıçakla yaralayan komşusunu uyardığı için ölümden döndü. Oyuncunun "Polisi arayacağım" demesi üzerine öfkelenen komşu, elindeki bıçakla oyuncunun evine girmeye çalıştı. Polis saldırgan komşuyu yakaladı, Yusuf K. hakkında soruşturma başlatıldı!

Sarıyer'e bağlı Ferah Evler mahallesinde Yusuf K isimli şahıs gürültü yaptıkları gerekçesiyle belediye işçilerine bıçakla saldırıp yaraladı. Bunu balkondan gören oyuncu Melisa Döngel "Polisi arayacağım" diyerk bağırdı. Bunun üzerine öfkelenen Yusuf K adlı saldırgan oyuncuya küfürler saldırdı ve evine girmeye kalktı.

Olay yerine gelen polis ekipleri saldırgan Yusuf K'yı savcılığa sevk etti.